Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes a nőket csak 25 alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a nőket csak 25 alatt kezelgetni szexuálisan? 5/4 mind megrondul (ok, mi férfiak is, de most nem rólunk szól a téma, meg férfiaknál 30 felett más sokkal fontosabb, 100 számra van ocsmány ismerősöm és mindnek szép a barátnője) 30 köröl/felett.

Figyelt kérdés
35 vagyok, épp a napokban néztem meg 4-5 exemet (nem alkoholista minimálbéres, tanulatlan nők, mind többdiplomás, anyagilag normálisan álló nők, elkeltek már). De mind borzasztó. Meghízott fej, fura arc, súlyfelesleg itt-ott, öltözetre sem hajaz már egyik sem a 25 körüli önmagára. Elismerem, vannak nők 30-35 felett is, hogy na az már döfi, több tucatot ismerek, de 5/4 az már nagyon nem oké a 25 alatti önmagához képest (tudom, itt a gykn 40 felett szebbek a nők mint valaha vagy 1000 ilyen kommentet írtak mér itt nők erről, de azért ezt fenntartásokkal kezeljük...).
2021. aug. 7. 21:07
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a kérdést, de én sokkal jobban nézek ki, mint fiatalon. A pattanásaim a harmincas éveimben múltak el. Addig, amíg el nem múltak, laposkúszásban éltem a világban, pedig baromi jó alakom volt és az arcom sem volt ronda.


Most már jobban érzem magam a bőrömben, tojom le, hogy ki mit gondol rólam. Nem a saját hamis valóságomat teremtem meg, hanem egyszerűen nem érzem úgy, hogy k.rva ronda vagyok. És ehhez kb. 30 év kellett. Sajnos.

2021. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
26%

#31: Csak az, hogy te a szubjektív valóságodat hogyan ítéled meg - és akár a nonverbális kommunikációd nyitottabb lett emiatt, ebből pedig származik extra előnyöd - még nem jelenti azt, hogy ha fiatalon ugyanezzel az attitűddel a pattanásaidat is le..szrtad volna, akkor ne tartanál előrébb és azt sem, hogy ne lenne olyan ember, aki akár ismer, akár nem, a korábbi pattanásos éned még búval b...ottan is jobban tetszett neki, csak félénk volt és nem mert közelíteni.


Az életkor senkinek sem a barátja, ez független a nemtől.


Még aki kívánatosan öregszik, mint Sean Connery, Tom Cruise vagy Madonna és Balázs Klári is fiatalon szebb volt, ami olyan értelemben értendő, hogy több embernek jött be.


Ez nem jelenti azt, hogy ugyanazoknak, illetve, hogy ne lenne olyan, akinek öregen jobban bejön, mint fiatalon, hanem, hogy jobban tudott volna válogatni fiatalon.


És ez akkor is igaz, ha az egyén szubjektíven fordítva ítéli meg, mert ilyenkor jellemzően az élethelyzetbéli sajátosságokat nem veszi figyelembe.


Például több emberrel találkozik, a kiszemeltjei bókjaira szűkíti le a többi embert (ez hiába logikus, ettől még akkor is maximum a kiszemeltek preferenciájának felel meg jobban, nem objektíven lett jobb nő vagy pasi), esetleg elbagatellizál olyan dolgokat, mint öltözködés, kisportolt test, felturbózott kinézet és személyiségfejlődés.


Vagy még rosszabb, eleve úgy ítéli meg a személyiségfejlődést, hogy az feltétlenül korral összefüggő dolog és érettebb gondolkodású lett, miközben van, aki 14 évesen is érett, más meg 40 évesen is idióta döntéseket hoz, mint egy tini.

2021. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

32

Nagyon elméleti vagy, nem tudlak végigolvasni.


Amikor óriási gyulladt gennyes pattanások voltak az arcomon (bocsi mindenkitől) és még vörös is volt az egész képem, akkor nem néztem ki olyan jól, mint most, pattanások nélkül, pár ránccal (szinte nincsenek ráncaim, ill. csak a szemem alatt vannak, ez is azért van, mert semmilyen arckrémet nem tudok használni). Ezen kár vitatkozni. Lehet, hogy szerinted nincs így, de így van. Pont.

2021. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

32


Nem értem, miért akarsz te itt random nőket meggyőzni látatlanban, hogy hibás az önképük. :D


Én pár hónap múlva töltöm a 30-at, és sokkal jobban nézek ki, mint 18-25 évesen. Nem, nem az attitűdöm és a kifinomultabb stílusom miatt. Hanem egyszerűen fizikailag jobban néz ki rajtam minden. Miért lenne törvényszerű, hogy 20 évesen jobban néztem ki, ha még mindig nincs egyetlen ráncom sem, és egyelőre semmi jele rajtam az öregedésnek? Sőt, mostanra ment át azon a változáson az arcom, ami sok embernél 20 éves kora körül jön el. Nekem 24-25 éves koromig nem volt túl nőies fejem, hanem olyan "pukkancs tini"/kislányos. Az alakom se volt jó, piszkafa voltam, mostanra lettem normál vékony + 26 évesen kezdtem el komolyan sportolni.

Senki a világon nem fog meggyőzni arról, hogy 25 alatt jobban néztem ki, mint most.

Tisztában vagyok vele, hogy én is meg fogok öregedni, de nem most, most pont a fénykoromat élem, a mostani állapotom az, amit vissza fogok sírni idősebb koromban (bár remélem, békében leszek magammal annyira, hogy nem fogom azért túl sokat siratni). :)

2021. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%

#33: 1. A pattanások jellemzően olyanok, amiket a nők spiláznak túl, valójában a férfiak TÖBBSÉGE ugyanúgy átsiklik fölötte, minthogy a körmöd műanyag, épített porcelán vagy eredeti géllakkal vagy hogy a szempillád hagyományos vagy Loreál esetleg a hajadat a Hajas szalonban csinálták 30 ezerért vagy a szomszéd Juci kétezerért.


És ezzel nem azt mondom, hogy egy optikailag jól mutató ruha vagy push-up melltartó ne okozhatna csalódást, mikor lekerül, főleg ha az ADOTT férfi számára fontos vagy akár elengedhetetlen az adott testrészed, de az esetek többségében akinek bejön egy adott nő az akár tudatosan, akár tudat alatt ahhoz az adott típushoz vonzódik.


2. Most MÉG nincsenek ráncaid és a kor nem is feltétlenül a ráncok miatt gáz, hanem maga az adat miatt. Tudom, hogy nőként ezt nehéz megérteni, mert ti abban szocializálódtok, hogy ahogy tizenévesen elkezdtek gömbölyödni itt-ott vagy még az se kell, csak nőiesedni már egyre több férfi tekintet szegeződik rátok 14-től 99-ig és ez egy a legtöbb esetben egy normál haranggörbét vesz fel és ebbe a haranggörbébe be tud kavarni az, ha egy Rogán Cecíliás, nem még ha egy Suzanne Boyle-os átalakuláson mész keresztül: [link]


De egyrészt ez oda-vissza sokkal jellemzőbb, lásd Sarah Jessica Parker (pedig nem mondható, hogy ne lenne pénz a külsejére és ne lenne körülvéve a legprofibb stílusszakemberekkel): [link]


vagy Tilda Swinton esetében az egész stáció megfigyelhető:


Fiatalon normális külsővel: [link]


Öregen normális külsővel és öregen okádék külsővel: [link]


Szóval lehetsz te bármennyire felturbózott meg kívánatos idősebb korodban, attól még sok férfi valójában csak dugni akarja a kívánatos testedet, de amint komoly együttlétre kerülne a sor már egy szorongató érzés keríti hatalmába őket, hiszen azért mégiscsak egy 30-as nőnek csinálnak gyereket, aki az utóvirágzását éli, vagy simán csak kötik össze az életüket vele.

2021. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Lesz.rom. :)
2021. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

36


Akkora pacsit küldök, hogy Új-Zélandig lehet hallani a csattanást. :)

2021. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
:D
2021. aug. 27. 17:34
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!