Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő miért akarja hogy barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő miért akarja hogy barátja legyek ha már talált férfit magának?

Figyelt kérdés

Másik férfit választott, de ezt én tudomásul vettem. Nem keresem a társaságát, de természetesen ha beszélgetést kezdeményez, nem utasítom vissza udvariasságból, és mert amíg szingli volt sokat beszélgettünk, sokat nevettünk együtt. Randizási próbálkozásaimat finoman mindig elutasította.


Egy munkahelyen vagyunk amúgy.


Szóval békén hagytam mert ez így illendő feléjük.


De látom hogy munkahelyen ugyanúgy keresné a társaságom, szeretne beszélgetni mint régen.

Ugyanúgy szeretné a viccelődős, flörtölős hangulatot ami volt köztünk, látom rendszeresen hogy néz és mosolyog rám.


Sokadjára jegyzi meg hogy ugyanúgy beszélhetünk mint régen, és miért nem ülök már mellé ebédkor stb.


Ilyet még nem láttam.


Amikor a nők találnak egy párt maguknak akkor miért kellenének neki a kikosarazott pasik barátnak?



ma 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Mert jó egösimogató vagy, vagy barátnak tart. Bár kétlem ha ugyanolyan a viszony mint volt.
ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Mert mindig is baratkent tekintett rad (es ezt tudhattad is, ha elutasitotta a randiprobalkozasaidat). En is csalodott lennek, ha egy haver/barat lekoptatna, mert lett parom.
ma 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem biztos a jelenlegi faszijában, kellenek plusz jelöltek, akiket addig szemeteskukának használ és/vagy jövőbeli esélyesnek hogy esetleg összejöjjön vele.
ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vonzódik hozzád férfiként, viszont kedveli a humorod, szívesen van, nevet a társaságodban.
ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudom le lesz szedve rólam a keresztvíz de!

Mi van ha kedvel téged mint ember attól hogy nem vonzódik hozzád?


Nyílván ez neked most xar de két értelmes felnőtt ember ezt meg kell hogy tudja beszélni. Hagyni kell egy kis időt magadnak és ha barátkozni akarsz vele akkor utána lehet, de ezt neki is el kell mondani.

ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy rakás férfi haverom van munkahelyen, mármint nincs olyan, akivel mindig lógnék, hanem szinte bárkivel leülök kajálni, beszélgetünk, nevetgélünk, jó a közösség, mindenki jóban van mindenkivel, még a raktárosok és az irodisták is. Nyilván van 1-2 olyan arc, aki eléggé a határokat súrolja a megszólalásaival, de azt nem mondanám, hogy konkrétan kölcsönös flört lenne bárkivel, viszont ahhoz eléggé felnőttnek tűnnek, hogy ha esetleg direkt bepróbálkoznának egy randira hívással, elutasítás után is jó viszonyban legyünk. Nem értem, ez miért lenne probléma, persze amíg nem arról van szó, hogy te halálosan beleszerettél és nagyon fáj így tartani a kapcsolatot, mert az más téma. Lehet ez újdonság, de nők és férfiak szokták egymást pusztán haverilag is kedvelni, vonzalom meg egyebek nélkül.
ma 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!