Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi önbizalomhiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi önbizalomhiányos pasi manapság?

Figyelt kérdés
Vagy brutál önbizalomhiányosak vagy akkor az egojuk hogy nem férnek be az ólajtón se. Egészséges önbizalommal már nincsenek is pasik?

2021. júl. 28. 09:59
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Csak felvetések:


-Az insta modelleket nagy számban követik férfiak is.


Az hogy anyuka szereti a fiát biztonságban tudni az szerintem önmagában nem baj.

Apuka részről van szerintem a probléma neki kellene ösztönözni a fiát hogy normális férfi váljon belőle.

2021. júl. 29. 11:17
 32/36 anonim ***** válasza:

-Az insta modelleket nagy számban követik férfiak is.


kB csak férfiak. És? Ne mutogassa magát és akkor nem fogják. ELárulom, mást is csinálnak a képeik láttán

2021. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező: Igaz, de én nem elsősorban az instamodellekről beszéltem, hanem hétköznapi lányokról, akik (nem akarok megsérteni senkit) a szokásosnál jobban szeretnek szerepelni.

Az anya féltése természetesen nem baj, a túlféltés viszont igen. A kettő között pedig nagyon vékony a határvonal és egyénenként változik. Míg az egyik fiút foggal-körömmel kell visszafogni, hogy ne csináljon (túl nagy) hülyeséget, addig a másikat szinte be kell lökni egy adott szituációba, hogy merjen kicsit nyitni és kilépni a komfortzónájából. Ez pedig akár családon belül, testvérek között is előfordulhat, ismerek ilyeneket.

Az apa felelősségéről és a szerepéről szerintem hasonlóan gondolkodunk. Csak itt az a baj, hogy az az apa, aki a saját idejében a saját személyiségével sikeres volt, messze nem biztos, hogy ma is az lenne. Erre írtam, hogy megváltoztak a nemi szerepek. Ha ő a legnagyobb jóindulattal a saját szemléletmódját és személyiségét próbálná is átadni a fiának, attól a fiú még lehet "lúzer", mert ma az apja is az lenne. És itt nem arról van szó, amit sokan hangoztatni szoktak, hogy mert régen a nőknek férjhez kellett menni és ezért az "ilyen" férfiak is elkeltek. Egyszerűen az ő korában az ő személyisége is vonzónak számított, ma meg már nem.

2021. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Az insta dologgal csak arra céloztam hogy a férfiak is ott vannak k a közösségi platformokon.

Nem minden pasi kockul játékok előtt napi 6-8orát.

2021. júl. 29. 11:41
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
ki mondta h mindegyik kockul? Ez a nők beidegződése, ha meghallja, hogy egy pasit érdeklik a kocka dolgok, hogy júúúúj biztos 12 órát ül előtte, tiszta puhap.cs és férfiatlan
2021. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
33. Azt hiszem jó helyen kapizsgálunk köszi :)
2021. júl. 29. 11:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!