Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem elcsesztem az életem, sose lesz már senkim. Eddig 2 csajom volt, az is csoda. Mit tegyek ha nem megy az ismerkedés?Önbizalomhiányos,félénk pasi vagyok.Jól érzem hogy ki futottam az idöből? 31f

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Malibu.. Jager.. Unicum..
2021. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Tegyél érte, hogy értékesebb ember legyél.
2021. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért értek véget azok a kapcsolataid? Azokból kellene levonni a tanulságokat és a gyengeségeid fejleszteni.

Gondolom az a 2 nő sem rád mászott, hanem valahogy kezdeményeztél te is irányukba. Úgyhogy inkább azon gondolkodnék, hogy mit csinálhatnál másképp legközelebb.

2021. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Onbizalomhianyosan nem uj parkapcsolat kene neked, hanem eloszor rendbehozni magad. Ha mindig ilyen voltal, akkor sosem voltal rendben, nem csoda, hogy vege lett az eddigieknek. Allj neki, ideje elkezdeni es csak utana nyitni a masik nem fele, ha mar rendben vagy.
2021. jan. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Boldog isten, két csajod volt, nekem eddig 0 (F45)
2021. jan. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 volt neked? A kis mázlista :D én is 31 vagyok , de még egynél tartok ha szigorúan nézem
2021. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!