Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha képes vagyok azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha képes vagyok azért megszakítani az ismerkedést, mert nem tud helyesen írni?

Figyelt kérdés

Baromi kiábrándító számomra. De simán kivehető, hogy mikor volt véletlen egy elírás. Meg ilyen szintűekre gondolok, akik ilyeneket írnak, hogy “egyépként, bicigli”.

Az is nagyon zavar, ha ékezet nélkül írnak ismerkedésnél.Barátaimmal, akiket 1000 éve ismerek én is sokszor úgy írok, de ismerkedésnél valahogy nekem nem jön. Hanyag benyomást kelt.


2021. jan. 9. 14:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Aki ilyen hibákat vét, az ostoba. Az lenne a gáz, ha elnéznéd nekik.
2021. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%

Hát sajnos elég sokat elárul a személyiségéről.

Én egyet kell értsek veled, a helyesírás olyan, mint az öltözködés, lehet igénytelen, irritáló, választékos, kifinomult, stb.

2021. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az egyetlen nő, aki erre ugrik. Minden téren fel akarunk nézni a férfire, intelligenciában is. Ha ez nincs meg, akkor abból nem lesz szerelem.
2021. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
8%
Érdekes kinek helyesírása nem tökéletes nincs diplomája nem is lehet jó társ?
2021. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
De lehet jó társa egy hozzá hasonlónak.
2021. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
Diplomás vagyok, diplomás munkakörben. Leszámítva a Gyakorit...nos, nem is emlékszem, hogy mikor kellett utoljára írnom, pláne kézzel.
2021. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalos e-mail? Dokumentációk? Prezentációk?

Nem tudom, mit dolgozol, de egyáltalán nem jellemző, hogy az emberek ne írjanak. Ha ez igaz, akkor te valami nagyon ritka kivétel vagy. Sok nem diplomás munkahelyen is elvárt, hogy tudj normálisan írni. A kérdésben szereplő hibák nagyon szúrják az ember szemét, ez nem csak vesszőhiba fajsúlyú.

2021. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
13%
a mai fiatalok már így írnak, mert nem olvasnak elég könyvet és az oktatás minősége is romlott, a gyerekeket lefoglalja az iskolai erőszak és stressz, amiből csak hülye bugyuta tv műsorokkal tudnak oldódni.
2021. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

6-os, az írásképnek semmi köze a diplomához, sem a szakmához, amit dolgozol... vagy igényes vagy és tudsz írni, vagy nem.

Én ismerek olyan informatikus srácot, akinek csak egy okj-je van, kamaszként valami siralom volt a helyesírása, mostanra mégis hibátlanul és választékosan ír, mert igényes. Pedig gondolhatod, hogy programozóként mennyit kell ténylegesen írnia...

2021. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok. Ha valaki nem tudja a saját anyanyelvét, akkor mit várhatnék tőle?!
2021. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!