Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha képes vagyok azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha képes vagyok azért megszakítani az ismerkedést, mert nem tud helyesen írni?

Figyelt kérdés

Baromi kiábrándító számomra. De simán kivehető, hogy mikor volt véletlen egy elírás. Meg ilyen szintűekre gondolok, akik ilyeneket írnak, hogy “egyépként, bicigli”.

Az is nagyon zavar, ha ékezet nélkül írnak ismerkedésnél.Barátaimmal, akiket 1000 éve ismerek én is sokszor úgy írok, de ismerkedésnél valahogy nekem nem jön. Hanyag benyomást kelt.


2021. jan. 9. 14:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
79%
Engem zavar a szóköz hiánya. Én "hallom" a szöveget, ha olvasom, és a szóköz hiánya miatt úgy hallom, mint mikor valaki hadarva, levegővétel nélkül, hangsúlyozatlanul darál.
2021. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez számomra is nagyon kiábrándító lenne. Az elgépelés persze más, bár arra is illik odafigyelni, de aiknél látszik, hogy alapvető hiányosságai vannak nyelvtanból, az nálam mehet a levesbe.
2021. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a "töppször" volt a helyesírás csúcsa.
2021. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Mint már említettem, mindenkit más zavar. Szerinted vannak a zavaró hibák, amiket nem lehet elnézni, és vannak azok, amiket nyugodtan el lehet követni, ha valakinek ez nem tetszik, az csak kötekedik.


Ezt így objektíven nem lehet kijelenteni. Vannak hibák, amik zavarnak téged és vannak, amik nem. Másokat meg lehet, hogy azok zavarnak, amik téged nem és azok nem, amik téged igen. Én elhiszem, hogy téged nem zavar a szóköz, de zavar a "látam" és ez teljesen rendben van. Viszont hidd el, vannak emberek, akiket ugyanannyira zavar a szóköz hiánya, mint téged néhány szó helyesírása. Sok embert meg valószínűleg egyik sem zavar(közülük persze sokan lehetnek, akiket azért nem zavar, mert maguk sem tudják leírni).


Másik példa: egyetértés volt itt, hogy a "bicigli" az nagyon gáz. Az én szememben ez ugyanolyan helyes alak, semmivel sem rosszabb, mint k-val. Én soha nem használnám így, de nem zavar, ha más így használja. Az "egyenlőre" láttán viszont egyből felvonom a szemöldököm.

2021. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Így van.Ezen nem veszünk össze! :-)

Valakit ez zavar,van akit ez.


Mindenki döntse el,hogy mi fér bele a képzeletbeli pohárba.



Egyébként Te meglepően helyesen írsz!Rendben vannak a szavak,a helyesírás,a szóközök,a vesszők.

Csak nem magyartanár vagy?

2021. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
35%

"Na ez a gáz.És nem a szóköz használata,avagy nem használata."

Ugyanúgy helyesírási hiba. Ha mást oltogatsz, legalább te ne csináld azt, amiért mást szidsz.


"Kit zavar?"

Olyanokat mint te.


"Egyelőre nem vagyok sem magyartanár"

Nem kell annak lenni h egy szóközt tudj írni. XD

2021. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Én aztán senkit nem oltogatok!


Csak leírtam egy-egy példát,konkrétan helyesírási példát.

Azért abba nem kötöttem bele,ha nem jó helyre teszi a vesszőt.


Fogadjunk,hogy Szűz a csillagjegyed! Ők ilyen szőrszálhasogatóak!

Vagy kozmetikus vagy! :-D


Na,de ne offoljuk a kérdező kérdését!

Szerencsére nem Veled kellett randizzak,mert bár nincs helyesírási hibád,a kötözködésedért tuti Te is meg lettél volna röptetve! ;-)

2021. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
52%
Nem gáz,ha mekszakítod ezmijatt!Főleg ha nincs kocsija,csak biciglije!
2021. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Bak vagyok. Akkor félre ertettelek. Nem olvastam el mindent. Hihi.


"Szerencsére nem Veled kellett randizzak,"

De én fiú vagyok. Bár biszex. Szóval, ha gondolod lehet mégis valami. ;)

2021. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
91%

Nyugi,kedves Arthur!


Bak?

Na az sem jobb! A fiam is,az,és állandóan "harcolunk"!



Férjezett,negyvenes NŐ vagyok már,nem leány!

Bár hűvösek,hidegek a téli esték,de van ki felmelegítsen!


Elnézésedet kérem,hogy hűvösen reagáltam a közeledésedre! :-D ;-)



További szép estét!

2021. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!