Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha képes vagyok azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha képes vagyok azért megszakítani az ismerkedést, mert nem tud helyesen írni?

Figyelt kérdés

Baromi kiábrándító számomra. De simán kivehető, hogy mikor volt véletlen egy elírás. Meg ilyen szintűekre gondolok, akik ilyeneket írnak, hogy “egyépként, bicigli”.

Az is nagyon zavar, ha ékezet nélkül írnak ismerkedésnél.Barátaimmal, akiket 1000 éve ismerek én is sokszor úgy írok, de ismerkedésnél valahogy nekem nem jön. Hanyag benyomást kelt.


2021. jan. 9. 14:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, én is így vagyok vele. Nekem ez elképesztően igénytelen hatást kelt. Ha valaki az írásképére igénytelen, amit alsóban megtanult, akkor hogy lehetne többet várni?


Ennek pedig semmi köze a diplomához, ugyanis akár egy hajléktalannak is lehet kifogástalan helyesírása.

2021. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
"Baromi kiábrándító számomra".Tudod magadba is nézhetnél, mert ilyen szavakat használni mint a "baromi", szerintem nem a szép beszéd jellemzője.
2021. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is megröptettem azokat a pasasokat,akik nem tudtak helyesen írni.Első két hiba még elnézve,mert lehet hogy véletlenül ütötte el,vagy sietett.De ha ugyanaz többször előfordul,akkor pá-pá....


Kérdező,ne aggódj,én is használom azt a szót,hogy baromira.Diplomásként. :-D

2021. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálam is mindig így volt. Mikor sok évvel ezelőtt társkeresőztem, bevallom, előfordult, hogy a kapott levél helyesírása miatt tettem félre a pasit. Annyira zavart, hogy nem tudtam esélyt adni neki.
2021. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
46%
A kérdésben szereplő hibák tényleg a nagyon gáz kategóriába esnek, de például az egyenlőre és egyelőre szó keverésére már csak a direkt kötekedő parasztok ugranak.
2021. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenről én is menekülök. Folyton ráfogják, hogy elírta. Aha. Például leírja, hogy megyek a boldba...hát a d és a t elég messze van egymástól a billentyűzeten. XD
2021. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

"az egyenlőre és egyelőre szó keverésére már csak a direkt kötekedő parasztok ugranak"


Szerintem meg nem. Csak ismerni kell az "egyenlő" szót, és lehetetlen összekeverni.


Akinek rossz a helyesírása, arról azt feltételezem, hogy butább, mint az átlag. És a butákkal nem tudok mit kezdeni.


Nekem a rossz helyesírás olyan, mintha élőben minden harmadik szava az lenne, hogy "gyááá" vagy "dik".

2021. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
44%

Mindenkit más hibák zavarnak. Ha nem bírod elviselni valaki hibáit, akkor jobb nem erőltetni.


Azzal viszont érdemes tisztában lenni, hogy mindenki nyelvhasználatába bele lehet kötni. Például aki itt pá-pát mond azoknak, akik többször elrontják ugyanazt, következetesen mindig kihagyja pont vagy vessző után a szóközt. Persze lehet azt mondani, hogy más hibáival ellentétben a saját hibáim nem zavaróak, és csak a parasztok kötnek bele, de ez szubjektív. A saját hibái általában nem zavarják az embert, ha zavarnák, akkor nem követné el őket. De a saját hibáid más nézőpontból más hibái, ami másokat ugyanúgy zavarhat.


Keress olyan társat, akinek a hibái nem zavarnak téged, csak közben ne gondold, hogy te nem hibázol.

2021. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%

"nélkül írnak ismerkedésnél.Barátaimmal, "


it nem tetél spacet a pont után. Am nem gáz.

2021. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
78%

18-as.


Igen,kihagyom a szóközt,nagyon sokszor.

Kit zavar?

Ez gáz?


Az a gáz,ha azt írja valaki,hogy "épen most akartalak hívni/irni" vagy "látam,tegnap este nem voltál fönnt".


Na ez a gáz.És nem a szóköz használata,avagy nem használata.


Ez,kötekedés,amit most Te csináltál.Az nem,amit mi itt többen leírtunk,példának hoztunk.

Egyelőre nem vagyok sem magyartanár,sem Grétsy Lászlóné.


Üdv:13-as.

2021. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!