Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Betegség miatt terhesség...

Betegség miatt terhesség megszakítás. Akinek volt már, le tudja írni hogy zajlik egy ilyen műtét?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon erős antibiotikumokat szedek, és még hónapokig(akár egy évig) szednem kell így az orvos szerint terhesség megszakítás javasolt. Aki túl van már ilyenen kérem, leírná az egész hogy zajlik? Szültem már, úgy tudom más a menete a már szült és még nem szülő nőknêl. Ugye altatnak beavatkozáskor? Mennyire fájdalmas? Mennyi időt kell bent tölteni műtét után?

Köszönöm annak, aki válaszol!


2020. nov. 8. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Először is nagyon sajnálom.

Nekem a 12.heti genetikai ultrahangon derült ki, hogy beteg a baba és a terhesség megszakítását javasolták.

Én már szültem és missed ab-om is volt több is, ennek ellenére a műtét napján felhelyeztek tágító pálcát, amivel nem szabadott kikelni az ágyból 2 órán át. Utána bevittek a műtőben, elaltattak és elvegeztèk a megszakítást.

Természetesen èrzèkeny volt az alhasam,de lelkileg annyira megviselt,hogy a fizikai fájdalom igaziból fel sem tűnt.

Sok kitartást kívánok!

Velem a kórházban kedvesek voltak,a műtőben is nyugtattak. A kórházi ellátással kapcsolatban panaszom nem volt.

Annyi,hogy a covid miatt a párom nem lehetett velem,de arról nem a dolgozók tehetnek.

Sajnálom,hogy neked is át kell élned.

Hány hetes vagy?

2020. nov. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Nagyon sajnálom ami Veled történt, borzasztó. 😔

Az elején vagyok, 7.hetes leszek. Nagyon szerettünk volna még egy babát, de sajnos olyan betegség támadott meg ami a gyógyszerek mellett sok mást okozhat a babának, így sajnos nincs mit tenni. Még nem vagyok túl semmin, de lelkileg máris összetört.

2020. nov. 8. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom kérdező! :(

Nekem volt egy Missed AB 7 hetesen, és szültem utánna.

A Missed abnal mivel nem szültem meg, így akartak felrakni tagitot, de beindult a vérzés így ezt kihagytak.

Kaptam infúziót, bevittek a mutobe, kB 15p volt. Nem fájt semmim utánna, 10kor volt a műtét, 2kor mehettem is haza.

2020. nov. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is a választ, nem sokkal a kérdés kiírása után megindult a vérzés, úgy tűnik nem kerül sor művi befejezésre(remélem). Azért tényleg köszönöm szépen a válaszokat, az együttérzést
2020. nov. 8. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom mef vissza kell menned hogy megnezzek kiurult e minden. Reméljük igen, és nem kell műtét 🙏
2020. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!