Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol es hogyan ismerkedjen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jacint1988 kérdése:

Hol es hogyan ismerkedjen egy introvertált 30-as pasi, aki enyhe önbizalom hiánnyal is küzd, valamint a nőkkel való kommunikació sem erőssége?

Figyelt kérdés
Egyszerűen full amatőr,gyerek vagyok a nőkkel való kapcsolatteremtésben.Eddig az internetes társkeresést erőltettem, nem vált be. Nem vagyok egy adonisz,sem nagy dumás, így elég nehéz online versenyre kelni napi 20-30 masik férfival. Az utcán leszólítgatás sem az én világom. Tudnátok valamit tanácsolni? (Ismerkedési helyek, szituációķ, kommunikáció fejlesztés, stb. témakörben? Vagy fogadjam el a magányt és hogy nem jut mindenkinek társ?

2019. okt. 19. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Fogadd el a magányt!
2019. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zsoltmester ***** válasza:
28%
Mindenkinek jut társ, csak meg kell szerezni.
2019. okt. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Akár itt is. Néha van esély, de nagyon jól kell reagálni rá. És ahogy olvasom , neked se ez az erősséged ahogy nekem se...
2019. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Itt a gyakori kérdéseken? Meglepődnék, ha valaki innen becsajozna...😄
2019. okt. 19. 16:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Növeld az ismeretségi körödet, barátkozz másokkal. Ha több ismerősöd lesz, nagyobb eséllyel hívnak el valamilyen közös programra, ahol esetleg ott lesz nekik egy testvérük, ismerősük, aki pont egyedülálló nő.

Járj el nyelvtanfolyamra vagy bármi olyan programra, ahol a jelen levők egymással is kommunikálnak. Ez lehet pl. valamilyen művészeti tevékenység, vagy kirándulásszervező csoport vagy hasonló. Lehet olyan is, ahol csak előadást hallgatnak a részt vevők, mert szünetben, vagy a végén meg lehet szólítani valakit. A téma adott lesz: amiről az előadás szólt. Azért arra készülj fel, hogy sok esetben ilyenekre nyugdíjasoknak van idejük, tehát kevesen lesznek a te korosztályodból. De esély van rá.


Különben elég nehéz ismerkedni, és ez már 20 éve is így volt.

2019. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%

Most komolyan! Egy ilyen embernek minek a kapcsolat?


Várj, lefordítom: hogyan induljon egy 110kg-os elhízott ember az olimpián magasugrásban.


Ha erre tudod a választ, akkor fordítsd le magára a kérdésre, és megkapod a választ!


Én köszönöm hogy segíthettem...

2019. okt. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: azért a kettő marhára nem egy kategória. Az olimpián a világ népességének egy minimális százaléka fordul csak meg, még nézőként is! Társa, párja viszont S legtöbb embernek lesz előbb vagy utóbb. Itt pont fordítottak az arányok , sokkal kevesebb olyan ember van aki teljes magányban (mondjuk úgy inkább h párkapcsolat nélkül) éli le az életét.
2019. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

4 irány amierre lehet ismerkedni:


-internet (nálad már kitesztelve)


-baráti kapcsolatokon keresztül: ismerkedj minél több emberrel, nem tudhatod hogy kinek a kije jó nő, akár az idős portás bácsinak is lehet 25-ös unokája, vagy olyan lány akivel röviden el szokot csacsogni. A megfelelő idő után érdeklődj hogy van e egyedülálló nő ismerősük, vagy csak említsd meg nekik h keresel.


-valami téma szerinti összejövetel: találd ki téged mik érdekelhetnek, próbálj ki csoportos foglalkozásokat, pl kirándulás, sport, menj el tánc iskola, nyelv iskola, kulturális rendezvény. Ez azért jó, mert rögtön van egy témátok a lánnyal.


-utcán, villamoson, ilyesmik: komm fejlesztés - szólíts meg mindig mindenkit akit tudsz, akár ilyennel hogy elment már a busz, üzletekben érdeklődj árúk iránt, ebédlőben hogy leülhetsz e, minden alkalmat használ ki ami csak eszedbe jut. Most ezek apróságok, de a spontán megszólítást gyakorlod.


Utóbbi 3 egymást erősíti - több barátod lesz, több témád lesz, spontánabb leszel.

2019. okt. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Egy intró nőnek is az intró pasi fog kelleni, mert ugyanúgy kimeríti őt a csacsogás, mint téged, még akkor is, ha éppen Adonisszal beszél. Szóval ha megtaláltad azt a lányt, akivel megvan a jözös témátok, amit nagyon jól kivesézhettek, úgy igazi intróként, ami feltölt, aminek a mélyére áshattok együtt... szóval akivel összeillesz! Na őt semmilyen adonisz nem fog érdekelni, mert neki te leszel a tökéletes, mert mittomén pl ti vagytok egymásnak a legnagyobb Harry Potter fanok, és együtt fogtok beöltözve menni az éves HP találkozóra, meg az új filmre stbstb...

Szóval nem tudom milyen ilyen dolgaid vannak, de mindennek megvan már a közössége facebookon, szóval lépj be!

Meg ott a valóság is! Lehet közös pont egy tanfolyam is, vagy báemilyen hobbi. Nameg introvertáltat ezen kívül máshol nem nagyon találsz. Szóval ismerősökön keresztül lehetne még ismerkedni.

2019. okt. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!