Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy legyen önbizalmam, ne legyek gátlásos, szégyenlős, introvertált, stb?

Figyelt kérdés
Most néztem egy videót, szégyenlősségre pl. azt mondták, kérdezzem meg 20 embertől az időt, ez is egy módszer a fejlődéshez. Vagy pl. fogadjam el magam. Beszélgessek az emberekkel minél többet. Lélegezzek mélyeket. Húzzam ki magam, a testtartásom sugározzon önbizalmat. Stb.

2018. aug. 12. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azokat, amiket írtál.
2018. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne az időt kérdezd meg mert azt hiszik még a végén, hogy a telefonjukat akarod ellopni. Sokkal jobb ha kérsz egy szál cigit a buszra.
2018. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Olvasd el a the gamet neil strausstol
2018. aug. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Kérdezd azt például a belvárosba az emberektől, hogy: van egy cigid tessa ?buszjegyre kéne! Es húzd ki magad!
2018. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se fog tartósan segíteni, csak csillapítják a tüneteket. A fejedben kell rendet tenned. Nekem is így sikerült. Önismerettel, tudatossággal.
2018. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5, hogyan, hogy érted ezt.
2018. aug. 12. 11:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez évekig tartó belső munkát igényel, és nem lehet egyetlen válasszal leírni a teendőket. Sőt, magát a folyamatot sem, mert a jelenlegi állapotodban egyszerűen NEM ÉRTENÉD, hogy minek mi a funkciója. Ugyanis ez nem értelmi, hanem érzelmi intelligenciát igényel, amit meg csak a folyamat során tudsz saját belső munkát révén kifejleszteni (nem megszerezni, kifejleszteni).
2018. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen nő vagyok. Ha valaki véletlenül szóba áll velem mindig mögöttes szándékot látok a tetteiben. Biztos csak szórakozni akar, kiröhög, nincs ló jó a szamár is neki stb. Nem tudom elhinni, hogy tényleg engem akar valaki. Senkinek nem kell egy önbizalomhiányos ember:(
2018. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8, számomra ez nem olyan nagy probléma. De számunkra, férfiak számára szinte lehetetlen becsajozni önbizalom nélkül.
2018. aug. 12. 15:03
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy mintha az önbizalomhiányt te főként egy, a párkapcsolatot akadályozó problémának tudnád be, holott ez egy általános probléma, amely az élet minden területén érezteti a hatását. Ha főként a csajozás miatt akarod megszüntetni, és ezzel a hozzáállással nem hagysz fel, akkor nem fog sikerülni. Önbizalomépítés során ugyanis csak saját magadra lehet koncentrálnod.
2018. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!