Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Hogyan törjek ki ebből?

Figyelt kérdés

Hogyan próbálnátok barátnőt találni, ha a személyiségetek akadályozna ebben?


A legtöbb itt siránkozó pasi a külsőségekre fogja, miért nem talál barátnőt: túl alacsony, túl csúnya, túl szegény stb... Nálam nem erről van szó. Átlag magas vagyok, átlagos anyagi helyzettel, és csúnyának sem mondtak még. Tetszettem már meg lányoknak nem egyszer, és barátnőm is volt, de pár éve, mióta külföldön élek, nem bírok összejönni egy csajjal sem. Még ha szimpi is vagyok neki, és elkezdünk randizni, előbb-utóbb mindig zátonyra fut a dolog. Baromi introvertált vagyok, és csak nehezen tudok megnyílni egy új személynek, nem vagyok vicces, nem tudom megnevettetni a lányokat. Túl komoly vagyok, és túlgondolok mindent. Sajnos gyerekkoromtól kezdve sok olyan dolog történt velem, amiknek kihatása volt a személyiségemre, és olyan mintha folyton depressziós lennék. Nem vagyok az, mert amikor elkezdek randizni egy lánnyal, akkor mindig vidám vagyok, hülyéskedek, stb, tehát tutira nem vagyok depressziós, csak amikor nem jön össze a dolog, akkor a következővel mindig úgy indulok mintha depis lennék. Tudom, hogy ez nem azok a tulajdonságok amikre a nők vágynak, ezért nem alakul ki soha semmi, de akkor is zavar. Tudom, hogy tudnék teljesen más is lenni, csak ahhoz az kéne, hogy legyen egy barátnőm, aki elfogadja ezeket a dolgokat a kezdetekkor, és aki ad elég időt, hogy újra vidám meg happy legyek, és nem várja el tőlem, már a randi alatt. Viszont mivel ilyen lány nincs, nekem meg első perctől kezdve az egészséges boldog énemet kéne nyújtanom, amire viszont magamtól nem vagyok képes, ezért elveszem magamtól a lehetőséget. Egy ördögi kör, ami által saját magamat zárom börtönbe. Ti hogyan törnétek ki ebből? Mit tennétek a helyemben?



2018. júl. 21. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Ne aggódj... Idővel rájössz, hogy nincs senkire szükséged a boldog és kiegyensúlyozott élethez.
2018. júl. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Ne aggódj... Idővel rájössz, hogy nincs senkire szükséged a boldog és kiegyensúlyozott élethez."


Hát nem tudom. Mégiscsak jobb szexelni, mint recskázni. Meg elmenni valakivel ide-oda.

2018. júl. 21. 01:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá, engedd el magad, amikor randizol valakivel, hiszen nem ezen múlik az életed. Néha nem könnyű, de meg kell próbálnod pozitívabban állni a dolgokhoz. Nem kell megjátszanod a boldog énedet, egyszerűen légy boldog és nézd a dolgok pozitív oldalát. Aztán ha végül nem jön össze, akkor nem jön össze. Van, aki előbb találja meg a megfelelő embert, van, aki később. A lényeg, hogy ne add fel. 😊
2018. júl. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Miből gondolod, hogy nincs lány, aki erre vágyik? :) Én pl sokkal jobban szeretem a "tiszta" randikat. Nyilván nem azt értem ezalatt, hogy a másik panaszkodjon nekem meg minden, de valamiért borzalmasan irritál ez a felfogás, hogy mindenki túlprodukálja magát meg túlpörög. Én nagyon utálom ezeket a randikat, hiába akarnak ezzel lenyűgözni vagy mi. És mindig nyomasztónak éreztem, hogy nem lehetek csöndben a másik mellett, nem állhatok meg csak nézelődni, nem lehetek kicsit bamba vagy kicsit csöndes, mert már jajmivanminemtetszikrosszkedvedvanszólaljmeg. Gondolom, ez ilyen introvertált dolog, én is az vagyok. :) Viszont a barátaimmal meg pont az esik jól, ha kicsit pörgősebb vagyok, ha beszélek, hülyülök... de ez randin, főleg, ha erőltetik és ha a másik kb a fején pörög, annyira produkálja magát, eléggé taszít. De lehet, hogy mi vagyunk a hülyék. Amúgy nem vagyok depis, még csak rossz kedvű sem, csak ilyen "chill". Szeretek csöndben lenni és szeretek mással is olykor csak csöndben lenni.


Hogy mit tegyél? Pff, semmit. Kell neked egy olyan, akinek az nem tetszik, amilyen alapból vagy? Miért kellene, azért, hogy folyamatosan más legyél, mint amilyen vagy, erre időt, energiát elcseszve és rástresszelve? Nemár...


Legyél türelmes. Ja, és kicsit kapd össze magad, hogy ne legyen szar egyedül sem lenni, ez fontos. Különben rosszul fogsz választani, "kényszerből" és sokkal valószínűbb, hogy bennemaradsz akár egy rossz kapcsolatban is. Szóval ne, a rossz érzéseidet ne mással akard felszámolni, hanem dolgozz magadon, mert meg lehet ezt oldani magadban is, tudom, tapasztaltam.


Sok sikert.

N

2018. júl. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A helyedben kipróbálnám az improv comedy-t... ezekben a színházakban színészkedned kell, remek módszer, hogy kimozdulj a komfortzónádból...


De még csodákat tehet, ha elkezdesz jógázni, meditálni, elkezdesz sportolni (mondjuk egy küzdősportot). tai-chizni, esetleg táncolni, vagy megfelelő könyveket olvasni (Pl. ajánlom a Boldogság receptje c. művet Rafael Santandreu-tól)... esetleg, elmehetnél egy pszichológushoz, hátha, segít egy perspektívát adni


Talán az utóbbi a leghasznosabb...

2018. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A legtöbb itt siránkozó pasi a külsőségekre fogja, miért nem talál barátnőt: túl alacsony, túl csúnya, túl szegény stb..."

Te is ugyanazt csinálod. Ugyanúgy megváltoztathatatlan nyűgnek érzed a belsődet, mint ők a külső adottságaikat.

Ha csajt akarsz, ne siránkozz.

2018. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!