Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valami jele annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jele annak, ha egy nőt nem igazán érdekel a szex? Pl ha introvertalt?

Figyelt kérdés

Mindkét exem olyan típusú nő volt, akik szex nélkül is elvoltak a párkapcsolatban. Az egyiknek havi egy teljesen elég volt, de volt, hogy egy hónap után is azt mondta, hogy most nincs kedve ( bár ez már a kapcsolatunk legvégén volt). A másik pedig egyáltalán semennyire sem igényelte. Ő teljesen megvolt ez nélkül is. 18 éves lányokról van szó.


Azért megnyugtathatna az itteni nép, hogy nem nornalis dolog az, hogy hónapok óta minden más téren működő kapcsolatban egy nőt ennyire ne érdekeljen a szex. Olyan is volt, hogy egy hónap után kiakadtam, hogy még mindig semmi, erre azt kaptam vissza, hogy " tudtommal nem szex miatt találkozunk". Többnyire félős, visszafogodt, introvertalt lányokról van szó. A személyiségük bejott, de hogy ilyen téren ennyire közömbösek legyenek, nem is értem.


Minden introvertalt nő ilyen? Ki lehet ezt szűrni valahogyan?


2018. júl. 26. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem azért, de ez azért téged is minősít 🙂
2018. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Én introvertált vagyok, mégis minden nap kívánom a barátomat. Ez nem ettől függ. A szex igenis fontos egy kapcsolatban, anélkül csak barátság szerintem...
2018. júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pedig mind megjegyezte, hogy mennyire figyelmes, és szenvedélyes vagyok... És hogy látszik, hogy rájuk sokkal inkább figyelek, mint magamra. De egyszerűen nekik nem volt erre igényük, étvágyuk.
2018. júl. 26. 23:52
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Ne mosd össze az introvertáltságot a kapcsolatban igényelt szexuális aktivitással. Én introvertált nő vagyok, de ha van párom, akkor aktív, kezdeményező, ha nincs, akkor viszont csendben vagyok.
2018. júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem csodálom, hogy sok nő nem kívánja a szexet, mert olyan balekokkal járnak, akiknek a szexuális kultúrája nulla, képtelenek feltüzelni a nőt.
2018. júl. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Én is intro vagyok hatalmas étvággyal. Viszont mostanában úgy érzem kicsit lekapcsolt bennem a vágy. Előzőt barátom nagyon megbantott és úgy érzem hatassal van a szexualitásomra. 1 éves történet. 20l
2018. júl. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
97%

Nem hiszem, hogy az introvertált személyiségtípusnak köze lenne ehhez.

De alapvetően én is introvertált vagyok, és nincs nagy szexuális étvágyam. De ez annak köszönhető, hogy


1., édesanyámat megerőszakolták még gyerekkorában, így a szexuális élete lassan indult be, és elég visszafogott is maradt


2., értelemszerűen nem nagyon nyílt meg ezzel kapcsolatban velem sem; elmondta nagy vonalakban, de sose esett szó róla komolyabban, vagy hogy nem szabad bűntudatunknak lennie a maszturbációtól


3., mivel nem tudtam kicsiként, hogy nem rossz dolog magunkhoz nyúlni, így kamaszként sem csináltam, nem ismertem meg saját magam


4., az első barátom szörnyű volt az ágyban, de mivel nem volt viszonyítási alapom és sose volt orgazmusom, így nem is tudtam, hogy olyan rossz; csupán nem értettem, miért vannak oda az emberek a szexért


5., egy későbbi kapcsolatomban türelmetlen volt a párom, és egy alkalommal azt vágta hozzám, hogy miattam nem sikerül úgy a szex, ahogy annak kell (túl részeg volt és nem állt fel neki, de szerinte az én hibám)


Tapasztalat 0, önbizalom 0. Elmenni nem tudok, egyik módszerrel sem.


Most van egy párom, tűrhető a dolog. Kívánni szoktam, de ha nem lenne "kötelező" a szex, én is meglennék nélküle akár hónapokig. Persze tudja, hogy mi a helyzet, és nagyon türelmes, igyekszünk javítani rajta, hogy nekem is jobb legyen.

2018. júl. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Legalább a fogalmakkal legyél tisztában és mellé ne általánosíts, mert úgy jön le, hogy egy gyökér vagy...
2018. júl. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Semmi köze hozzá.

Volt introvertált baratnőm, aki hajnali 2kor rám ült, arra ébredtem, hogy lovagol rajtam.

Bárhol, bármikor kívánta, vendégségben a gardróbban szopott le, főzéskor a konyhaasztalon...

És közben egy kis csöndes, aranyos cuki lány.

2018. júl. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 peca1000 ***** válasza:
100%

Az 1. feleségem is intro volt, csöndes (napi max. 5 mondat, de amit művelt velem az ágyban! :)


Napi több alkalom, majd szétszedtük egymást, ott ahol kedvünk tartotta.

2018. júl. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!