Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valami jele annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jele annak, ha egy nőt nem igazán érdekel a szex? Pl ha introvertalt?

Figyelt kérdés

Mindkét exem olyan típusú nő volt, akik szex nélkül is elvoltak a párkapcsolatban. Az egyiknek havi egy teljesen elég volt, de volt, hogy egy hónap után is azt mondta, hogy most nincs kedve ( bár ez már a kapcsolatunk legvégén volt). A másik pedig egyáltalán semennyire sem igényelte. Ő teljesen megvolt ez nélkül is. 18 éves lányokról van szó.


Azért megnyugtathatna az itteni nép, hogy nem nornalis dolog az, hogy hónapok óta minden más téren működő kapcsolatban egy nőt ennyire ne érdekeljen a szex. Olyan is volt, hogy egy hónap után kiakadtam, hogy még mindig semmi, erre azt kaptam vissza, hogy " tudtommal nem szex miatt találkozunk". Többnyire félős, visszafogodt, introvertalt lányokról van szó. A személyiségük bejott, de hogy ilyen téren ennyire közömbösek legyenek, nem is értem.


Minden introvertalt nő ilyen? Ki lehet ezt szűrni valahogyan?


2018. júl. 26. 23:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
25%

annak más jelei vannak:

Felháborodik már egy lábujj láttán is, mindenre azt mondja, hogy fuj, depressziós, erőtlen, nincs életkedve, és vagy idegbeteg, agresszív, túlszedte magát fogamzásgátlókkal, cigarettázik, iszik, elhízott, de inkább a túl vékonyak, akiknek még menstruációjuk sincs.

Az ilyen frigid nőket aztán lehet tüzelgetni, volt ilyen barátnőm, 2 órai kemény meló után se volt orgazmusa...pedig elég jó kondiban vagyok..

Volt barátnő, aki 5 perc után elélvezett, és szinte mindenhol rájött a dughatnék. Erdőn, mezőn, vízparton, stb.

Az ilyen szex nélküli libákat nagy ívben felejtsétek el.

Bénák, egoisták, mindenki más erkölcstelen, "perverz" kb semmire se lehet őket használni.

2018. júl. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sztem Te nem a pasijuk vtál csak egy barát :/
2018. júl. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!