Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi önbizalomhiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi önbizalomhiányos pasi manapság?

Figyelt kérdés
Vagy brutál önbizalomhiányosak vagy akkor az egojuk hogy nem férnek be az ólajtón se. Egészséges önbizalommal már nincsenek is pasik?

2021. júl. 28. 09:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%

De vannak és azok a hozzájuk hasonlókat keresik és találják meg. Úgy szokták mondani, hogy zsák a foltját.

Aki egészséges értékndekkel rendelkezik az a másikban is gyorsan feltudja mérni és megtalálni. A férfiak egy nőben is ezt gyorsan feltudják térképezni és ha megfelel nekik, akkor szóban állnak vele, ha nem, akkor tovább mennek.

2021. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
72%

De, itt vagyok én.


27/f

2021. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
95%
Ha az ember úgy válik felnőtté, hogy fiatalkorában gyakorlatilag semmit nem tudott letenni az asztalra nők terén, hogy figyelmen kívül hagyták/elutasìtották, hogy a csajozás számára lényegében kudarcok sorozata volt... az bizony elég erős nyomot hagy a férfi önbizalmán. És hát hiába telnek az évek, és változik az élete, a maradandó lelki sérüléseket nem lehet kiheverni. Van amit nem gyógyít még az idő sem.
2021. júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
68%
#3 Úgy beszélsz mintha nőkkel ez nem történne meg. Sok nő fikatalkorából, tinikorából is kimarad a szerelem, mégse rinyálják tele a gyakorit.
2021. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%

ez a nőkre is elmondható.



szóval helyettesíteném "embereke" szóval

2021. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
80%
Mindig is voltak önbizalomhiányos emberek. AMúgy nők között is ugyanúgy van.
2021. júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%

5-ös vagyok.


bunkón fog hangzani, nem bántás a célom: De pl egy nőnek már a kisugárzásán érezni ha van valami baja. Ha pasi bajai vannak, simán megérezhető az egész, hogy frusztrált azaz ember. Vagy társkeresőn, amikor úgy kezdi, hogy jaj a férfiak blabla, jaj de rossz neki stb.


Pszichológus tud segíteni

2021. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
45%
Mert egyre jobban tombol a feminizmus...
2021. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
83%
3-as vagyok: Igen, biztosan van ilyen a nők között is, hogy annyira rút a nő, hogy senki nem tartja kívánatosnak. De a kérdés most a férfiakra vonatkozott. Szerintem annyi kérdés van már ezen az oldalon, hogy simán elfér egy olyan, amelynek középpontjában az "önbizalomhiányos FÉRFIAK" állnak.
2021. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
88%

Én azt látom (nem megbántva senkit), hogy általában 18-30 éves kor között van ez. A fiatalok itt sírnak, hogy őket nem szereti senki, az idősebbek, hogy őket nem keresi senki.

Való igaz az is, hogy a kudarcok mérsékletre intenek egy idő után és az emberben az emberek iránti nyitottsága megváltozhat.

Feltételezem, itt a kérdező a társas kapcsolatra céloz és nem a munkahelyekre.

A kudarcok kiheverése és az önbizalom újraélesztéséhez erős akaraterő kell és néha pszichológusi segítség is. Engem is értek kudarcok, nem is egyszer, de önértékelés és a kudarc kiértékelése után sikerült túllépni azokon.

2021. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!