Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ugyanúgy kikérdezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ugyanúgy kikérdezik nő anyagi helyzetét?

Figyelt kérdés
Ismerkedés során ahogy a nők a férfiét?

2021. jún. 19. 21:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
4%
A nőket nem érdekli az anyagi helyzeted...
2021. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%
Vannak igen. És sokaknak számít, hogy mit dolgozik, tanult a másik. Orvos pl. Ritkán jön össze dohányboltos eladóvyl.
2021. jún. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%
Erdekelni erdekel, de nem ekorul forog a vilag. Amikor mar tul vagyunk a randikon es komolyodik a kapcsolat, akkor szoba szokott kerulni. Azok szoktak anyagiasak lenni, akiknek nincs eleg penzuk. Akiknek van, azok mas dolgokra koncentralnak jobban. Marpedig az emberek tobbsege meg tud elni, viszonylag keves olyat latok, hogy az utcan tomegesen fekszenek az ehhalalt halt az emberek.
2021. jún. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%

Marpedig az emberek tobbsege meg tud elni, viszonylag keves olyat latok, hogy az utcan tomegesen fekszenek az ehhalalt halt az emberek.


1. Nem kell az utcán tengődni, onnan is lehet menni hajléktalanszállóra.


2. Nem az a kérdés, hogy megélnek, hanem hogy miként élnek? Van akinek megadatik a jó körülmény, és van akinek nem. Sajnos én is nagyon szegényes környéken nőttem fel, ahonnan nagyon nehezen másztam ki, sok kuporgatás, munka árán. Rengeteg embert ismerek, akik vállalhatatlan körülmények közt nőttek fel: tálban mosdottak, pottyantós WC-be kakiltak, több gyerek (és néhol szülők is) egy szobában, internet/áram hiánya, sőt olyat is láttam már nagyon sajnos, ahol nem volt fűtés, konkrétan kabátban is aludtak. Iskolás koromban meghalt egy betegeskedő osztálytársam, problémás volt a veséje, átfordult valami elég komolyba. Gyűjtést is szerveztünk, de nem volt elég pénz így sem a műtétekre. Mindez csak azért, mert nem gazdag családba született (születtünk). Ilyen a sors, ilyen az élet, ez van.

2021. jún. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
Ez olyan heleyen fordul elo, ahol nincs olyan, hogy csaladtervezes. Ott csak "jonnek" a gyerekek. Persze penzesebb csaladban is elofordul ez, de ott nem okoz anyagi problemat. Pontosabban ott majd mas problemak lesznek. Felnottkent pedig pont az lenne a lenyeg, hogy megtalald a sajat utad, nem pedig 40 evesen is minden problemat arra visszavezetni, hogy rossz gyerekkorod volt. Az onellatas kepessege mindenki szamara elsajatithato. Legyen munkad, old meg a lakhatasod es az elelmezesed. Ehhez azert nem kell 40-50 meg 60 evesnek lenni, 20 evesen is menni kell, legfeljebb nem nappali tagozaton diplomazik az ember. En is szegeny csaladbol szarmazom es 2 gyerek mellett diplomaztam le. Ellenben sosem volt onellatasi problemam. Az erettsegi utani heten mar volt munkam a harmadik fizetesembol mar alberletet fizettem. A szuleim orultek, hogy mar csak az ocsemet kellett onnantol eltartaniuk, pedig mindig szivesen vartak engem is haza.
2021. jún. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
13%

Természetesen!

Csóró, csupaszseggű férfi jólszituált eltartót keres 30-50 évig! "Holtodiglan" jeligére.

2021. jún. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Kinek a dolga a pénzkeresés? A férfiaké! Akkortehát?
2021. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%
#17 Akkor megyek keresni én is. Mindenki után felveszem az elhullajtott aprót. Mise után a perselyt le kell szerelni. Egyéb könnyű módszerek?
2021. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
18: de bakker! Éppen most lett vége a kovidnak! Egy rakat ember rúgtak ki a munkahelyéről. A pénz elsődleges fontosságú lett, már ha eddig nem volt az. Szerinted egy szép nő mire legyen kíváncsi?
2021. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
77%
#19 Megmutatom én nekik, ami nekem van lent, az többet ér minden pénznél.
2021. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!