Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tegye fel a kezet, aki ugyanug...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegye fel a kezet, aki ugyanugy jar mindig, mint en: aki nekem bejon, annak en nem es forditva?

Figyelt kérdés

Szeretnek meggyozodni rola, hogy nem csak en vagyok ennyire bena, mert mindig ez van.. :(


Es igen, lany vagyok.


2021. jan. 27. 13:26
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Detto és én is lány vagyok. Illetve volt olyan hogy aki nekem bejött annak valószínűleg én is, de vagy túl félénk volt vagy inkább csak valószínűsíteni tudtam hogy bejövök neki, de csak látásból ismertük egymást, nem volt közös társaság, semmi tehát nehezem volt kivitelezhető.
2021. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
80%
Nálam hasonló. Aki nekem bejön, annak én nem, viszont aki nekem nem tetszik... annak sem tetszem. Férfi vagyok.
2021. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
92%

Honnan fogod látni azt, hogy ki tette fel a kezét...?



Amúgy elég gyakori eset ez, ezért is mondom, hogy szerencse is kell ehhez. Sőt, a szerencse az egyik legfontosabb alappillér. A szerencse esélyét lehet növelni bizonyos dolgokkal (jó személyiség, külső stb), esetleg rontani, de attól még a szerencse a döntő.

2021. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
91%

Általában ez volt.

2 kivétel volt csak. Az egyik sokáig nem tartott, mert sajnos kiderült, hogy egy hülye volt.. :)

A másik a férjem. Bár vele sem indult olyan egyszerűen a dolog. :D

2021. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Jó, nekme csak 15 éves koromig volt ez, de viszont nagyon jelen volt, és pff, utáltam.

Faxán elhatároztam, jó, lexarom, tanulásra figyelek, hát rá 1 hónapra összejöttem egy oylan sráccal, aki nekem is bejött, ő nyitott felém, jah és aztán elkezdett teperni értem az a fiú, akibe 6 éves korom óta totál szerelmes voltam :D Fiúlogika...

2021. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

3as


Sok sikert hozza!

2021. jan. 27. 13:35
 7/46 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor mindig érdemes feltenni a kérdést hogy az amit elvársz mennyire áll összhangban azzal amit nyújtasz
2021. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
8 Hat figyelj, ha valaki nem tetszik, akkor nem tetszik, ez nem fog megvaltozni akarhogy is szeretnem, annak meg nincs ertelme, hogy olyannal legyek kapcsolatban, akihez nem vonzodok.
2021. jan. 27. 13:42
 9/46 anonim ***** válasza:
24%

Ez nem bénaság, csak nem vagy elég jó nő.

Vannak olyan lányok, akik szinte minden férfinak tetszenek.

2021. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:

Már többször volt, hogy így éreztem (egyébként én férfi vagyok). Aztán rájöttem a magyarázatra: igazából valami miatt mégsem illettünk volna össze. Ez a valami általában a másik fél részéről az őszinteség hiánya volt (én nyílegyenesen szoktam a dolgok közepébe vágni).

Mivel meg tudom magyarázni, ezért utólag, évek múltával már abszolút nem bánom, hogy így alakult az életem.

2021. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!