Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tegye fel a kezet, aki ugyanug...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegye fel a kezet, aki ugyanugy jar mindig, mint en: aki nekem bejon, annak en nem es forditva?

Figyelt kérdés

Szeretnek meggyozodni rola, hogy nem csak en vagyok ennyire bena, mert mindig ez van.. :(


Es igen, lany vagyok.


2021. jan. 27. 13:26
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
43%
Az hogy tetszik valaki nagyon nagyban függ tőled is. Ha elsőre elzárkózol valakitől mert nem tudom nem tetszik a munkája akkor esélyt se adsz neki hogy megtetsszen.
2021. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

10


Nyilvan nem vagyok olyan, aki mindenkinek tetszik, de ronda se es kover sem vagyok.


12


Ha meglatok valakit es nem jon be, akkor tok mindegy mit dolgozik vagy barmi, nem fog tetszeni es kesz :D

2021. jan. 27. 13:49
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanez, nem is volt még normális párkapcsolatom. Szinten lány
2021. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
91%

Volt már ilyen, kinek ne lett volna?

Két sráccal jártam így, az egyiknek barátnője volt, míg a másik kiderült, hogy meleg. Aztán olyan is volt, hogy én jöttem be valakinek viszonzatlanul.

25N

2021. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Persze, hogy volt ilyen, de nem rengeteg alkalommal egymas utan.. :D a rengeteget ertsd ugy, hogy 5 eve nincs egy normalis pasi az eletemben, akivel lehetne hosszabb tavon is tervezni.
2021. jan. 27. 14:02
 16/46 anonim ***** válasza:
0%
A nők mindig fentebbről válogatnak szóval ez nem meglepő.
2021. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
0%

Egy normális nő képes megtalálni a párját.

Mondanám, hogy kicsit lejjebb kellene adni az igényekből, meg legyél csinosabb, sportolj többet, de ezek általánosítások lennének. A szépség relatív. Jóskának a barna szemű csajok jönnek be, Pistának a kék. Zolinak a húsos száj jön be, Gézának a vékony. Peti azt szereti, ha van mibe kapaszkodni, Öcsinek az összehajtható kerti bútor jön be (ami akár szekrény alá betolható), Lacinak a teltebb. Van aki a kis mellekért rajong más a tenyérbe illőt kedveli, én a baszott nagyokért vagyok oda. Ami nekem tetszik másnak nem biztos, és ami nekem nem tetszik az biztos, hogy valaki másnak igen. Nem foghatod a külsődre vagy az alakodra.

Ne várd el, hogy egy pasi a tenyerén hordozzon, egy kapcsolat két egyenlő és egyenértékű emberről szól. Neked is kell nyújtanod valamit, nem csak elvárni. A Luxus életet felejtsd el!

Ami baj lehet az messze más. Valami taszítja a fiúkat. Mondjuk például ha itt így nyilvánulsz meg, ahogy megnyilvánulsz, szerintem jobb, ha Te inkább annál maradsz, hogy kábé 15 évenként veszel egy kiskutyát.

2021. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs semmi baj a megnyilvanulasaimmal(de leirhattad volna, mi a baj, nem egybol szemelyeskedni kell, azt a butak szoktak) , es nem masnak akarok megfelelni, hanem magamnak.
2021. jan. 27. 14:09
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 18-as! Nem kell általánosítgatni, csak van akinek nehezen jön össze a dolog. Nekem sincsenek nagy elvárásaim, és én is bele tenném részemről amit bele kell, mégsem találtam még erre alkalmas férfit.
2021. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
0%
Látod itt is támadsz - ahelyett, hogy visszaolvasnád saját magad.
2021. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!