Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hangoztatják mindenhol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hangoztatják mindenhol hogy a puncinak hatalma van, amikor a nők ugyanúgy nem tudnak a férfiak nélkül létezni mint fordítva?

Figyelt kérdés

Ez egy rendszertani paradox így. Hatalma csak annak lehet valaki felett, akinek úgy nincs feltétlenül szüksége adott illetőre, hogy az illetőnek nagyon is van rá. Így tud rajta uralkodni.


Ilyen volt mondjuk régen a feudalista rendszerekben a földesúr meg a jobbágy viszonya.


De a nők nem így vannak a férfiakkal, szükségük van rá, nézz meg egy nőt ha pár hónapig nincs kielégítve férfi által valóságos hisztibombává válik.


De akkor miért hangoztatják mindig hogy a punci hatalma így meg úgy?


F/26


2017. nov. 23. 13:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy mondatra reagálnék. Szűz vagyok és nem vagyok hisztibomba. 22N


Amúgy én sem értem ezt hogy a nők vannak hatalmon. Szerintem ezt azok a férfiak hangoztatják, akiknek kényelmesebb lenne a régi világ ahol a nőnek semmit nem lehet csinálnia szülésen és főzésen, takarításon kívül.

2017. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Én egy évig nem voltam senkivel , miután végetért egy kapcsolatom. Kibirható a dolog.
2017. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tom. Nekem másfél éve nincs kapcsolatom, ez által szexuális életem se, de nem hinném, hogy hisztibomba lennék, legalábbis a környezetemből még nem jött ilyen visszajelzés. Szerintem a férfiak és a nők is meg tudják oldani, ha annyira akarják...
2017. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
22%

állj!

egy nő akkor van egyedül, ha egyedül AKAR lenni!

míg egy férfi? Ezt nem választja...csak jut, mert hopp megcsalják, vége a kapcsolatának, és máris nem önszántábol egyedül.

Azért férfiként becsajozni sokkal nehezebb, mint nőként találni valamit.

regisztrálj társkeresőre pl.

vagy nézz meg ha egy nő egyedül beül egy bárba egy este alatt min 5 csávója lehetne.

az megint más hogy komolyra, vagy komolytalan dologra.

de nőként nagyon egyszerű az ismerkedés.

2017. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
94%
Nőként sem egyszerű megtalálni azt akivel érdemes együtt lenni, akivel passzolunk. Értem hogy néhány pasinak tök mindegy csak lyuk legyen, de a nők nagy részének fontos hogy ha már kapcsolata van akkor az olyan emberrel akihez külsőleg-belsőleg vonzódik. Szerintem te sem gondolod komolyan hogy ilyen embert könnyű találni. Lehet hogy nekünk lehetne pasink bármelyik percben, de nem mindegy milyen.
2017. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
33%
Első hány privátot kaptál önkéntes szűztelenítőktől?
2017. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
#6 egyet sem :D lehet azért mert már így is sok farokküldő egyént letiltottam már.
2017. nov. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Szűz lánka, amúgy lehet amiatt vagy az mert kibírhatatlan a természeted nem?


na de mindegy is, nem tartozik ide.

2017. nov. 23. 14:03
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem, egy nő nem írhatja le az igazat mert akkor már egófényezésre hajt. Mintha számítana valamit is hogy ismeretlen kanos egyéneknek már az alapján bejövök, hogy annyit tudnak rólam hogy van rajtam lyuk. Milyen megtisztelő
2017. nov. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
83%
Milyen egy kedves ember vagy , krumpli..
2017. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!