Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hangoztatják mindenhol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hangoztatják mindenhol hogy a puncinak hatalma van, amikor a nők ugyanúgy nem tudnak a férfiak nélkül létezni mint fordítva?

Figyelt kérdés

Ez egy rendszertani paradox így. Hatalma csak annak lehet valaki felett, akinek úgy nincs feltétlenül szüksége adott illetőre, hogy az illetőnek nagyon is van rá. Így tud rajta uralkodni.


Ilyen volt mondjuk régen a feudalista rendszerekben a földesúr meg a jobbágy viszonya.


De a nők nem így vannak a férfiakkal, szükségük van rá, nézz meg egy nőt ha pár hónapig nincs kielégítve férfi által valóságos hisztibombává válik.


De akkor miért hangoztatják mindig hogy a punci hatalma így meg úgy?


F/26


2017. nov. 23. 13:53
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
93%
A szűz lány vagyok, megjött az első privát jelentem, amiben hazugnak neveznek. :D nyilván minden nő 15 évesen elveszti a szüzességét de szegény férfiak 30 éves korukig szüzek maradnak.
2017. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Szűz lánka, arról van szó hogy rengeteg nő csak erre használja a netet.


Lehet hogy te nem, elhiszem!


De azért ha normális nő vagy, tényleg kicsit furcsa hogy 22 évesen is szűz.


Én 21 voltam mikor elvesztettem de ugye én ronda pasi vagyok.

2017. nov. 23. 14:07
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Normális nő vagyok, de nem szeretném elveszti bárkivel. Nekem fontos hogy az első olyannal legyen akivel kölcsönösen szeretjük egymást. Lett volna lehetőségem szexelni pl két hét ismertség után tizenévesen, de én nem erre vágyok.
2017. nov. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
97%

Ó, én sokkal öregebb vagyok és szűz. És? Nem vagyok se jobb, se rosszabb.


Azt sem hiszem, hogy egy egyén ne tudna egyedül létezni. Egyedül születtünk és halunk meg. Ha valakinek nem megy az egyedüllét, az nemtől függetlenül lúzer és párkapcsolatba is csak a szart viszi.

2017. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Ja én is ilyen vagyok pasiban, prostinál se voltam sose, akivel pedig először voltam vele komolyan gondoltam nagyon.


Csak kidobott pikk pakk.

Most sincs barátnőm, évek óta.

2017. nov. 23. 14:10
 16/40 A kérdező kommentje:

" Ha valakinek nem megy az egyedüllét, az nemtől függetlenül lúzer és párkapcsolatba is csak a szart viszi."


Ez mondjuk nagy igazság. Jól megfogalmaztad.

2017. nov. 23. 14:12
 17/40 anonim ***** válasza:
87%
Séffiú avagy Balázska, te sosem dolgozol, hogy naponta írogatsz ilyen buta kérdéseket ki?
2017. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne 22 éves lányként szűz, mi ezen olyan hihetetlen? Fiatal nőként is tartogattam magam az igazinak, és megérte várni, ma sem csinálnám másképp.
2017. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
68%
Tévedsz. A nők általában jobban elvannak egyedül, mint a férfiak. Ezért van túlkínálat férfiakból a társkereső populációban.
2017. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Szűz lánka, fogadjunk már kaptál vagy 10 privátot kanos pasiktól.


Persze te az igazit keresed...vágtasson a nagy lován feléd miközben a háttérben zúg valami édes hangon...

2017. nov. 23. 14:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!