Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hangoztatják mindenhol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hangoztatják mindenhol hogy a puncinak hatalma van, amikor a nők ugyanúgy nem tudnak a férfiak nélkül létezni mint fordítva?

Figyelt kérdés

Ez egy rendszertani paradox így. Hatalma csak annak lehet valaki felett, akinek úgy nincs feltétlenül szüksége adott illetőre, hogy az illetőnek nagyon is van rá. Így tud rajta uralkodni.


Ilyen volt mondjuk régen a feudalista rendszerekben a földesúr meg a jobbágy viszonya.


De a nők nem így vannak a férfiakkal, szükségük van rá, nézz meg egy nőt ha pár hónapig nincs kielégítve férfi által valóságos hisztibombává válik.


De akkor miért hangoztatják mindig hogy a punci hatalma így meg úgy?


F/26


2017. nov. 23. 13:53
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 évesen vesztettem el, nem voltam hisztis. Nem akartam akármilyen emberrel összejönni, akinek csak a szex számít. És milyen jól tettem. Minőségi, igazi férfiből kevés van. 26/N
2017. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
84%
Fogadjunk, hogy engem ilyen kérdésekért már kiraktak volna, ez a faxtarisznya meg itt baxxa a rezet egész nap és nem csinálnak vele semmit.
2017. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező bagoly mondja verébnek...

Évek óta nincs barátnőd(te írtad), a szemmel látható frusztráltságodnak ékes tanúi vagyunk, ezért születnek a fölöslegesen pocskondiázó kérdéseid naponta huszassával a gyakorin.Akkor ki is nem tud kielégítetlenül nem hisztizni?

2017. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem azokat, akik lekezelõen beszélnek a szūzességrõl. Bár én nem vagyok szūz, és viszonylag fiatalon vesztettem el, de nem örülök neki, mert olyan barátommal tettem, akit utólag megutáltam. Tehát nem tartozik a szép emlékeim közé az egész, és már nem értem mi értelme erõltetni és siettetni? Mintha csak az számítana, hogy el legyen veszítve, az már nem számít, hogy kivel....
2017. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

"Évek óta nincs barátnőd(te írtad), a szemmel látható frusztráltságodnak ékes tanúi vagyunk, ezért születnek a fölöslegesen pocskondiázó kérdéseid naponta huszassával a gyakorin.Akkor ki is nem tud kielégítetlenül nem hisztizni?"


Csakhogy én itt teljesen valós dolgokról írogatok, nem pedig hisztizek össze vissza a szeretethiányom miatt.

2017. nov. 23. 17:42
 36/40 anonim ***** válasza:
58%
Így van, szeretet hiányból hisztiznek, nem b#szatlanság miatt, mint a kérdezõ.
2017. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem onnan ered ez, hogy a ferfiakban erosebb a szexualitas es sokkal tobb energiaba telik egy novel osszehozni szexet, mint a noknek egy ferfivel. A pasik tobbsege majd megveszik egy kis kosza szexer, viszont a noknek (ha akarnak) egy szavukba kerulne. Szoval valamilyen szinten hatalom az, ahogy a nok a sajat szexualitasukat kepesek kordaban tartani, mig a ferfiak kevesbe. 24/F
2017. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

#37


De sok nõnek ez olyan “hatalom”, ami nekik nem jelent semmit, értéktelen. Egy ilyen nõ is mondhatná, hogy majd megveszik azért, hogy a pasija figyelmes legyen vele, ne csak a szex miatt találkozzon vele. (“ha akarnak”)


Van nõ, aki nem “kordában tartja” az ilyen érzéseit, hanem egyszerūen NEM igényli annyira, mint a pasi. Ez pont olyan, mintha azt mondanám rólad, hogy kordában tartod a benned élõ érzelmességet és romantikát, olyan helyzetben amikor talán nincsenek is benned ilyen érzések.

2017. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Te is igazat irsz 38. :)
2017. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Viszont az hatalom, hogy a nok ezt tudjak a ferfiakrol, es egyesek visszaelnek vele. Pl nincs szex, amig el nem eri vki az akaratat. )
2017. nov. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!