Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hangoztatják mindenhol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hangoztatják mindenhol hogy a puncinak hatalma van, amikor a nők ugyanúgy nem tudnak a férfiak nélkül létezni mint fordítva?

Figyelt kérdés

Ez egy rendszertani paradox így. Hatalma csak annak lehet valaki felett, akinek úgy nincs feltétlenül szüksége adott illetőre, hogy az illetőnek nagyon is van rá. Így tud rajta uralkodni.


Ilyen volt mondjuk régen a feudalista rendszerekben a földesúr meg a jobbágy viszonya.


De a nők nem így vannak a férfiakkal, szükségük van rá, nézz meg egy nőt ha pár hónapig nincs kielégítve férfi által valóságos hisztibombává válik.


De akkor miért hangoztatják mindig hogy a punci hatalma így meg úgy?


F/26


2017. nov. 23. 13:53
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
38%
Ez a 18-tól (vagy 14-től) nagyjából 30 éves nőkre vonatkozik. Gyakorlatilag boldog-boldogtalan rájuk hajt 14-től 70 éves korig. Rendkívüli a kereslet irántuk. Utána persze csökken, de addig hatalmuk van.
2017. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
75%

mert a férfiak többségének a SZEX a lényeges.


a nök többségének meg a PÁRKAPCSOLAT

2017. nov. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
1 üzenetet kaptam de az se "felhívás a keringőre". Szerinted az a megoldás hogy az ember feküdjön össze bárkivel? Köszi nem, akkor inkább egész életemben szűz maradok. Igenis várok arra akivel megvan a szerelem, nem hiszem hogy ez olyan nagy elvárás, rengeteg embernek összejött.
2017. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

"Ez a 18-tól (vagy 14-től) nagyjából 30 éves nőkre vonatkozik. Gyakorlatilag boldog-boldogtalan rájuk hajt 14-től 70 éves korig. Rendkívüli a kereslet irántuk. Utána persze csökken, de addig hatalmuk van."


Ez igaz, az SMV lufi ilyen korban tombol náluk, de inkább 25 a felső határ, utána egy nő szexuális piaci értéke már meredeken esik.

2017. nov. 23. 14:21
 25/40 A kérdező kommentje:

szűz lánka, nem gondolom ezt megoldásnak, én se teszem ezt.


én is inkább vagyok büszke magányos maszturbátor férfi, mintsem egy kényszerkapcsolatban tengődjek.


csak a szerelem kell!


jól csinálod szűzlánka.

2017. nov. 23. 14:22
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom kérdező te nagyon nagyon hülye vagy, mint valami beteg pszichopata.
2017. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Utolsó : nem vagyok pszichopata.
2017. nov. 23. 14:29
 28/40 anonim ***** válasza:
93%
Ez a "lánka" olyan büdösparasztos, ha olvasom, érzem a pöriszagot.
2017. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerencse hogy nem kell idegeneknek megfelelnem. :)
2017. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
93%

Mert számukra nagy a hatalma. Mert ők kapcsolatfüggő, lelkibeteg emberek, akiknek az életük csak a csajozás és szex körül forog. Ebből ered az állandó hiszti is. Szerintem aki rendelkezik némi önismerettel meg józan ésszel, az tisztában van vele, hogy miért van éppen egyedül, meg hogy nem minden a kapcsolat. Persze mindenkinek az a legnagyobb dolog, ami hiányzik az életéből. A legtöbb ember a negatívat nézi, nem pedig azt, amije megvan.

Nekik szükségük van nőre, azt hiszik az hozza majd el a megváltást, majd ha lesz nő jobban lesznek stb. Ebből a frusztrációból ered a gyűlölködésük is. Szerintem nem igaz az amit mondtál, normális keretek között senkinek nincs szüksége senkire. A baj szerintem ott kezdődik, mikor függsz valamitől, mikor lgető szökséget érzel valamire. Ezeknél a pasiknál ez a helyzet, nekik szükségük lenne nőre, ezért van hatalmuk a nőknek fölötte.

2017. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!