Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ugyanúgy kikérdezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ugyanúgy kikérdezik nő anyagi helyzetét?

Figyelt kérdés
Ismerkedés során ahogy a nők a férfiét?

2021. jún. 19. 21:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
Dehogy is! Csak a nők pénzéhesek.
2021. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Persze, normál esetben őket is érdekli, hogy hol dolgozol és szereted-e a munkád.
2021. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%
Egyáltalán nem. Csak a nők ilyenek, a legtöbbjük azt várja, hogy tartsák el őket. (Álmodj királylány, inkább menj dolgozni!)
2021. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
14%
2! A férfiakat ez érdekli, ahogy írod, a nőket ez nem, csak a nullák a szám után!
2021. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Jó, én nyílván nőkkel nem ismerkedek, így azt az oldalt nem tudom, de engem is kb. ez érdekel és ennyire a téma. Szóval ez kölcsönös.
2021. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
11%

Egyesek igen, a többiek nem. Az egyetlen dolog, hogy ezt a társadalom általában megmorogja, mert "ilyet nem illik csinálni", míg fordítva eléggé elfogadott a dolog.


Ez most "no offense" ilyen téren, mindkét nemnél van aki nézi és van aki nem, csak a társadalom "ítélete" tud érdekes lenni, de ilyen egy csomó van pro és kontra - nemi alapon.

2021. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%
Az én korosztályomban (45 fölött) meglepően sokakat érdeklik a jövedelmi viszonyaim, illetve hogy hozzám költözhetnek-e.
2021. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%
A legtöbben nem direktben, de tájékozódnak a férfiak is igen.
2021. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Noren1989 ***** válasza:
86%

Mint a törilecit - csak szóról-szóra.


A hülyeséget félretéve: képes-e eltartani magàt,nincs-e több tízmilliós adóssàga, meg, ahogy fentebb említették: élvezi-e a munkàjàt. Leginkàbb ezek a kardinàlis kérdések.

2021. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha az anyagi helyzeted érdekli, az azt jelenti, hogy már vége van, kivéve, ha a lány a harmadik világból származik.
2021. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!