Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti szinglik. Ti ugyanúgy élveziktek az életet ,,öregként", mint annó huszonévesen, vagy már nem ugyanaz semmi sem, mint régen?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, hogy valaki multimilliomos és majd 60 felett is boldog lesz, mert a pénzén megvesz egy csomó fital huszonéves srácot, vagy nőt szexre, hanem akik átlagosak, nem gazdagok, szuperpasik/csajok kinézetre, és szinglik, olyanokra gondoltam.
2021. máj. 3. 13:27
1 2 3
 1/23 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Nem értem, hogy miért öreg az, aki 30 feletti. A 30-as éveid kb. ugyanolyanok, mint a húszas éveid, csak több pénzed meg önbecsülésed van :D
2021. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%

Ez nagyon attól függ férfi vagy nő nemű az illető.

A nők 15-30 év között a legjobbak, legkelendőbben. A férfiaknál ez 30-45 között van.

2021. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
bemacskakörmöztem az öreget, nem úgy öreg, hanem a huszonévesekhez képest. Tehát nem 65 év feletti, ha így jobban érted.
2021. máj. 3. 13:29
 4/23 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

#2


Egy 15 éves gyerek nem nő, és ha szerinted egy 15 éves kelendő és ez normális, akkor pedofil apologista vagy.

2021. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

A nők 15-30 év között a legjobbak, legkelendőbben. A férfiaknál ez 30-45 között van.


Ezt enkem is sokszor mondták már. De azért nem minden nőnek főtt le a kv 30 felett, de tény, hogy 10/7 már nem olyan csinos, mint volt huszonévesen. De persze 30 felett a pasik javarésze is pocakot ereszt.

2021. máj. 3. 13:32
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanúgy töltöm a szabadidőmet, mint a húszas éveimben, amikor szingli voltam. Olvasok,festek, sportolok, találkozom a barátaimmal, csak most már gyereket is nevelek.

Régen elmentem egy-egy fesztiválra de nem igazán volt nagy élmény, nem is vágyódom rá. Koncertre sem vágyom, sosem szerettem, mert túl hangos és nem olyan jó zenei élmény, mint a lemezt hallgatni. Régen is házibuli párti voltam és most is. Régen is a közös sütés-főzésről, borozásról, beszélgetésről, zenehallgatásról szólt a buli és most is. A szexuális életem sokkal színesebb volt 37-42 között mint addig bármikor. Mondjuk én nem bántam volna ha csak egy partnert találok másodjára is, de sajnos ez hiú ábránd.

2021. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
8%
1-4. Te az incelek női megfelelője vagy? Idegesítőség szempontjából kérdezem. Egy ilyen férfiszemélyiségű nő.
2021. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan még nem vagyok 30, de most sem, és biztos akkor sem az lesz az életem értelme és élvezete, hogy "csomó fiatal sráccal szexelek".
2021. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Sunshinedoll ***** válasza:
88%

"Egy nő nem olyan csinos mint volt huszonévesen" Nem tudom, szerintetek egy nő Fülöp Herceggé válik a 30. szülinapján? :DDD Vagy hogy kell ezt elképzelni?

Én nemsoká' 30 leszek, egyelőre ugyanúgy nézek ki, mint 22 évesen, nehezen tudom elképzelni, hogy a következő hónapokban fogok megöregedni rondára :D

2021. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Sunshinedoll ***** válasza:
93%

#7

Mi nem tetszik? Az, hogy kimondtam, hogy aki 15 éveseket vonzónak talál az pedofil? :D Brhühü.

2021. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!