Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti szinglik. Ti ugyanúgy élveziktek az életet ,,öregként", mint annó huszonévesen, vagy már nem ugyanaz semmi sem, mint régen?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, hogy valaki multimilliomos és majd 60 felett is boldog lesz, mert a pénzén megvesz egy csomó fital huszonéves srácot, vagy nőt szexre, hanem akik átlagosak, nem gazdagok, szuperpasik/csajok kinézetre, és szinglik, olyanokra gondoltam.
2021. máj. 3. 13:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Meg jobban.
2021. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
22%
Sunshinedoll, én szeretlek, de a pedofil az, aki nemi érés előtti gyerekekhez vonzódik. Efebofíl, aki a tinikre izgul.
2021. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
30+osan öreg neked az @pád f@sza 🧐
2021. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én élvezem a 30-as éveimet, de pont társkeresési szempontból nem. 20-asként kövér voltam, senki nem nézett meg, az volt benne az egyetlen jó. 30 vagyok, lefogytam, és most néznek meg, amit gyűlölök.
2021. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
65%

"A nők 15-30 év között a legjobbak, legkelendőbben. A férfiaknál ez 30-45 között van."


Lol, a férfiak 30 felett nem lesznek kelendőbbek. A nők kényszerűségből ráfanyalodnak ebben a korban az átlagpasikra, mert nincs más választásuk, ha nem akarnak egyedül, saját pénzből gyereket nevelni. Te a szükséges rossz vagy, nem kelendő.

2021. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

15.


JAja, de mondjuk ez a ráfanyalodás. Végülis gondolom azt jelenti, hogy a jópasi elvette, gyereket csinált neki, de elváltak. Én 35 vagyok, de kb minden 3, női ismerősöm elvált nemrég, vagy válni fog (mondták páran). Sok helyen van gyerek is. Én sem értem mire jó ez a 25-28 évesen muszáj házasodni dolog, 33-45 között meg váljunk el.

2021. máj. 3. 14:43
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban érzem magam. Huszonévesen csóró voltam és nem volt nőm. Most sem vagyok kifejezetten gazdag de "amire akarom arra van pénzem". Majd ha nagyon ki leszek éhezve akkor majd úgy döntök hogy nőre költök, addig kizárólag magam szórakoztatására. De környezetemben azt vettem észre hogy sok idilli szerelmespár sokéve van együtt házasság gyerek nélkül direkt (30körül jöttek össze most meg 40-et karcolják). Mondván most van pénzük utazni (covid hullámot leszámítva) megvenni ezt azt amazt, vagyis élni míg nem lesz gyerek rondán fogalmazva "láb alatt". Tehát tologatják húzzák ezt az életszakaszt
2021. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
46%

"Végülis gondolom azt jelenti, hogy a jópasi elvette, gyereket csinált neki, de elváltak. "


Náh, azok a férfiak, akik valóban bejönnek a nőknek, azok tojnak az ilyesmire. Azoknál max. annyit tudnak elérni, hogy a pasi időnként jelentkezzen, ha dugni akar, semmi mást. Azért fanyalodnak rá az átlagpasira, mert az ilyen pasival mégis hogy lehetne tervezni bármit?

2021. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanazt csinálom mint a húszas éveimben semmi sem változott. Olvasok , zenét hallgatok, nettezem...stb. Meg mondjuk 300 E-ket tudok magamra költeni ami "nagyon rossz lehet".

Párkapcsolatokkal továbbra sem szeretnék foglalkozni.


Egy 32 éves tata.

2021. máj. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
A lényeg az, hogy az embernek be kell ismerni, ha kiöregedett az "ismerkedésből". Van ilyen. Nem sok, de van. Azért a legtöbb ember, átlag emberek nagyon rövid időn belül képesek párt találni. Azért ha kimegyünk az utcára láthatjuk a rengeteg tizen-huszonéves párocskát, nekik sikerült. Sajnos 30-on évesen már nem olyan egyszerű a dolog, de ezzel sajnos együtt kell élni. Ilyen ez.
2021. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!