Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy normális külsővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy normális külsővel megáldott pasi is lehet incel, akkor ez ugyanúgy igaz a normális külsővel megáldott nőkre is?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Értelmes nő nem incel. Hozzá teszem, értelmes pasi sem. Én azért nem vagyok kapcsolatban, mert nem találok olyat akivel kölcsönös a szimpátia. Aki incelnek vallja magát bármelyik nemből, ugyanezért van egyedül. Aki azt állítja, hogy ő SENKINEK sem kéne, az hazudik. Az más kérdés, hogy neki nem jön be akinek kell, sokan vagyunk így. De mindenki kell valakinek, akivel nincs valami nagyon gomoly gond (és a legtöbbször még azok is).
2021. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Én normális külsejűnek tartom magam, csak a férfiaknak nem tetszem. Az incel megnevezést túlzásnak érzem, de való igaz, hogy nem önszántamból vagyok egyedül. Az incel férfiak nagy része mentálisan sérült, az okozza a problémájukat, semmi más.
2021. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

2 vagyok még mindig.

"Aki azt állítja, hogy ő SENKINEK sem kéne, az hazudik."

Azért erre nem vennék mérget. El tudom képzelni, hogy valahol valakinek én is megtetszhetek, de eddig még nem volt rá példa.

2021. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Ha nem teljesen befelé forduló introvertált néma kuka, hanem néha eljár erre-arra, vannak barátnői, ezen kívül van egy alap szociális média jelenléte (akár egy nagyon alap facebook/instagram amin van néhány képe, amin látszik és akár csak 100-200 ismerőse), akkor rengeteg férfi fog próbálkozni nála. Arról nem is beszélve, ha felmenne Tinderre, ugyanúgy lenne 1 hét alatt 50/100/500 matche, ha akarja.
2021. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Én az inceleket inkább mentálisan sérült embereknek mondanám függetlenül, hogy férfi vagy nő az illető.
2021. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
Normális külsővel megáldott nő is LEHET incel, mivelhogy ez nem csak külső függvénye. A pártalálás minden embernek nehéz ügy, legyen az illető bármilyen minőségű, mert nehéz olyan embert találni akivel minden összepasszol, de ettől nem lesz valaki incel. Nem értek egyet #1-essel, mert én ismertem életem során jópár incelt, akik valóban nem tetszettek senkinek sem az égvilágon de rá is szolgáltak minden esetben (szemétláda bűnöző férfiak és prostituált-majdnem prostituált nők személyében).
2021. ápr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Érdekes, itt most már pártalálásról van szó. Az valóban nehéz ügy, de ha ezt leírom mindig le vagyok hurrogva. Én arra gondoltam hogy szexre egy nő mindig talál jelentkezőt, sőt. Vannak olyan legalja lúzerek, akik minden nőnél bepróbálkoznak, és akár kapcsolatban is benne lennének. Tehát ÚGY TŰNIK, mi nők mindig kellünk valakinek, ezt lovagolják meg a férfi incelek. A valóságban tudjuk, hogy sokszor csak a neked nem kellő áruból válogathatsz, de ezért nem hívom magam női incelnek. Hiszen dönthetnék úgy, hogy megalkuszom és jó lesz a Józsi. De nem jó.

A férfi incelek viszont abban a csapdában vannak, hogy mivel ők a férfiak ők kezdeményeznek, nyilván első körben számukra vonzó nőknél és ezzel nincs is semmi baj, pontosan így kell tenni. De nem kell sírni utána hogy nem kellenek senkinek, hiszen nem próbálkoztak egyértelműen taszító nőknél, és mi is csak annak kellünk sokszor, aki egyértelműen taszító a számunkra. A különbség csak az hogy ő bepróbálkozik nálunk, tehát mi ezt gyakran átéljük

Tehát ők sem lennének incelek, hanem SAJÁT DÖNTÉSBŐL LENNÉNEK EGYEDÜL ha rájönnének, hogy van még lejjebb és azok a nők már nekik nem felelnek meg.

2021. ápr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

hát attól függ itt most mit nevezünk incelnek

mivel ezt mindenki máshogy definiálja magának ezért nincs egyértelmű válasz sem

szexhez minden nő könnyen hozzájuthat, de az a más, hogy valaki nem képes rá csak úgy érzelem és szimpátia nélkül egy idegennel, viszont mégis szeretne szexelni, akkor ő most incel vagy sem?

sajnos sok férfi nem érti ezt meg, mert férfiből ritkább az ilyen

2021. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8. Nem kell idegennel szexelni. Hidd el rengeteg férfi úgy ki van éhezve a szexre,hogy csak szexkapcsolat esetén is szívesen várna akár 3-4 randit is, addig hogy lefeküdjenek és közben addig ismerkedjenek egymással, beszélgessenek, randizzanak.
2021. ápr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen. Ez külsőtől független, csak a személyiség számít. Egy 10/10es külsejű ember is lehet incel, ha asors nem akaródzik oda adni neki a megfelelő lelki partnert.
2021. ápr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!