Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érezted már azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már azt, hogy nem fogsz tudni vonzódni ugyanúgy máshoz, mint ahhoz az egyhez?

Figyelt kérdés

Ő már foglalt, és tiszteletben is tartom.

Tudja, hogy vonzódom hozzá, de nem teszek semmit, így korrekt.

Ettől függetlenül a vonzalmam ellen nem tudok mit tenni, pedig el kellene engednem.

Mindent el tudtam volna képzelni vele, ha egyedülálló lenne.

Ő az a férfi, akinek gondolkodás nélkül szültem volna gyereket.

Senkivel kapcsolatban nem éreztem ilyet.


Lehet már nem fogok így vonzódni senkihez, mint hozzá?


2021. jan. 2. 18:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, hogy így lesz, de olyat találhatsz még, aki nem házas és szeret, szereted.


Amúgy hasonló cipőben járok, és próbálom elfelejteni őt, csak iszonyú nehéz.

2021. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Megértelek. Én olyan szerelmes vagyok belé, mint még soha senkibe. És nem látom egyelőre a reményt hogy ez valaha is csillapodni fog. Csak reménykedek, hogy egyszer ez elmúlik. Sajnos tanácsot adni nem tudok, bízzunk benne hogy egyszer csitulni fog ez az érzés
2021. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Az emberek nem pótolhatóak, mint azt sokan hiszik a felszínesek. Valakinél nem lehet hozzánk illőbbet találni és ha ő nem így gondolja, akkor szívás van.

Lehet jönni azzal, hogy ha igazi lett volna, akkor összejött volna, de ez baromság, önigazoló hárítás.

2021. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Igen. Évekig nem tudtam másra gondolni. Országok, nyelvek, munkaviszony és életkor választott el minket. Aztán egy ponton tudtam, hogy még ha soha senki iránt nem fogok így érezni, akkor is el kell engednem őt, az érzéseket amiket 2+ évig dédelgettel, és ezekkel együtt régi munkám. Konkrétan 1 hónapra rá ismertem meg a férjem, akivel soha nem hittem volna hogy ilyen mély, kiegyensúlyozott szerelmet, szeretetet, életet fogok átélni.

Sokat gondolok a régi szerelemre, de mára beláttam, hogy a jelenlegi, csodálatos életemnek töredékét se tudta volna megadni, még akkor se, ha véletlenül összejövünk (aminek alapvetően kevés esélye volt).

Az élet nagy meglepetéseket tud adni, ne temesd el magad, az érzéseid előre.

2021. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

A 3-as a szívemből szólt.

Annyian mondják, hogy a nem megfelelő emberrel voltál, ha vége lett.

Na oké, de az sem egyedi eset, hogy valaki az "igazija" után nem találja a helyét, senki nem tudja felülmúlni azt a bizonyos személyt.

Sokan mindig az aktuálist szeretik a legjobban, én ezeket az embereket nagyon szerencsésnek tartom. Én abban hiszek, hogy igazán szeretni 1 valakit tudsz. És egyelőre nem találkoztam olyannal, aki felül tudta volna múlni az exemet.

De remélem, hogy 1x én is úgy járok, mint a 4-es és rájövök, hogy az exem nem szerettem "igazán".

2021. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%

Igen, éreztem.. aztán felnőttem.


3: Pedig ez így van, akkor lehet valaki igazi, ha megismered. Különben nem belé vagy szerelmes, hanem egy plátói képbe amit felépítettél magadnak, ergo nem is tudod, hogy ő volt-e az igazi addig amíg nem tapasztaltad, nem voltál vele. Ez az igazi önámítás. Nem sokkal okosabb dolog annál mint mikor valaki belezúg egy filmsztárba, vagy zenészbe.

Dehogynem pótolhatóak. Mindenki pótolható. Te is, én is. Annyi hasonló karakter van a világon, még a nevüket is felesleges sokszor megjegyezni. Talán csak barátságban alakulhatnak ki pótolhatatlan emberek, azért mert ott az érzelmek nem befolyásolnak semmit.

Szóval ajánlom a felnövést.

2021. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Ha felnőni és érzéketlenné válni számodra egy, akkor tényleg könnyű az élet.
2021. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
7# Szeretnék még kérni néhány jól hangzó, de semmit sem jelentő müller-coelho mondatot.
2021. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Olvasd vissza a 6-os választ, kapsz bőven. :)
2021. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ezt érzem
2021. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!