Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érezted már azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már azt, hogy nem fogsz tudni vonzódni ugyanúgy máshoz, mint ahhoz az egyhez?

Figyelt kérdés

Ő már foglalt, és tiszteletben is tartom.

Tudja, hogy vonzódom hozzá, de nem teszek semmit, így korrekt.

Ettől függetlenül a vonzalmam ellen nem tudok mit tenni, pedig el kellene engednem.

Mindent el tudtam volna képzelni vele, ha egyedülálló lenne.

Ő az a férfi, akinek gondolkodás nélkül szültem volna gyereket.

Senkivel kapcsolatban nem éreztem ilyet.


Lehet már nem fogok így vonzódni senkihez, mint hozzá?


2021. jan. 2. 18:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#19: Igen, nyilván azért van túlnyomórészt olyan seggfej felejthetetlen ex, aki csak maszatolt, de olyan szép feje volt meg olyan szépeket mondott, hogy a nő sosem tud tőle szabadulni...


Ha a szex érték lenne, akkor a nők nema a külsőre jó pasikat vadásznák, hanem akik tudnak teljesíteni. A nőknek sajnos pont a szex a legkisebb érték, azt a legtöbb pasitól megkapják.


Az egyetlen probléma, hogy aki minden MÁSBAN megfelel, az pont abban nem (mert nyilván azért felel meg, mert kompenzál). A másik véglet pedig azért nem felel meg, mert nem is akar, hiszen évi 20-30 nőt meghúz erőfeszítés nélkül. Nem fog egyhez kötődni, ha csak az anyagi előnyöket nem biztosít a számára.

2021. jan. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!