Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érezted már azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már azt, hogy nem fogsz tudni vonzódni ugyanúgy máshoz, mint ahhoz az egyhez?

Figyelt kérdés

Ő már foglalt, és tiszteletben is tartom.

Tudja, hogy vonzódom hozzá, de nem teszek semmit, így korrekt.

Ettől függetlenül a vonzalmam ellen nem tudok mit tenni, pedig el kellene engednem.

Mindent el tudtam volna képzelni vele, ha egyedülálló lenne.

Ő az a férfi, akinek gondolkodás nélkül szültem volna gyereket.

Senkivel kapcsolatban nem éreztem ilyet.


Lehet már nem fogok így vonzódni senkihez, mint hozzá?


2021. jan. 2. 18:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy vannak olyan helyzetek, amikben ez sovány vigaszt nyújt és nem túl hihető, de szerintem idővel és tavolsagtartassal mindenkin túl lehet jutni. Én nem hiszek abban, hogy minden ember számára lenne egy igazi, akivel a legjobban összeillenek, mert bármennyire is jól passzol hozzád valaki az csak egyik fele a dolognak. Egy kapcsolat hosszútávon rengeteg munkát és energiát igényel, ami elsőre nem biztos hogy megmutatkozik. Ha ezt mindkét fél hajlandó belefektetni akkor szerintem mindenkinek több lehetsége a "tökéletes" kapcsolat megteremtésére.
2021. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Most is azt érzem. 9 éve. Nagy nehezen egyszer rábeszéltem magam egy b tervre. Vele talán tudtam volna élni, bár annyira nem vonz, mint a másik. De az meg eltűnt 😂 Szóval most várok újabb 5-10 évet, hátha lesz olyan, aki legalább nyomokban megközelíti, de nem hiszem.
2021. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ennyi királylány van?Huha!
2021. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
25%

És az a szomorú, hogy mennyi külföldi meg dugógép tesz így tönkre lányokat, akár úgy is, hogy plátói szerelmet táplál bennük...


Ők meg hiába szinglik, ha másba szerelmesek és nem akarnak párkapcsolatot vagy ha megpróbálják sem tudnak benne funkcionálni...

2021. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem pont azt, hogy vonzódni nem fogok tudni ugyanennyire máshoz, inkább azt, hogy szeretni nem leszek képes mást ennyire. Több mint 8 éve ismerem az illetőt, közelebbről, mint eddig bárkit, szóval sok köze nincs a dolognak a filmsztárok iránt érzett plátói vonzalomhoz.
2021. jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
36%
#15: Az a leendő szerencsétlen áldozatod szemszögéből már lényegtelen. Nekem olyan nő biztos nem kéne, aki nem tud engem úgy szeretni, mint bármelyik exét.
2021. jan. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

#16

Nem fogja az orrodra kötni a nő, hogy mit érzett az exe iránt ahhoz képest, amit irántad érez most. Egyébként attól, hogy jelenleg úgy gondolom, ahogy, még nem biztos, hogy igazam lesz az egész hátralévő életemet illetően. Nem fogok "áldozatot" ejteni, akit nem szeretek eléggé, azzal nem jövök össze, és kész. Legrosszabb esetben nem lesz már komoly kapcsolatom, lehet élni úgy is.

2021. jan. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

#17: Nem is kell. Ezért kerülöm a halvérű nőket, meg a megjátszós, teátrális viselkedésűeket is, mert egyik sem őszinte.


És ezek után még csodálkoznak a nők, hogy sok férfi miért a fiatal lányokat hajtja... Meg miért volt régen érték a szüzesség.

2021. jan. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

A szüzesség azért érték, hogy a lánynak ne legyen összehasonlítási alapja. Higgye csak azt, hogy az a szánalmas maszatolás a szex, amit a legtöbb férfi produkál és esélye se legyen többre vágyni, csak legyen engedelmes és fogja be, amíg a férfi csalja.

Csak az gondolkodik így, aki nem akarja, hogy a lány élvezze, mert ahhoz már neki is teljesíteni kell. Szerencsére az ilyen férfiak kihalóban vannak.

2021. jan. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
47%
Világ életemben ahhoz az egyhez vonzódtam legjobban, akit a tükörben láttam. :D
2021. jan. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!