Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj ha ismerkedéskor ugyanúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha ismerkedéskor ugyanúgy beszélek a nőkkel, mint normálisan a barátaimmal, családdal, más emberekkel szoktam? Vagy velük valahogy máshogy kell?

Figyelt kérdés

Normális emberi hangnemben beszélek a nőkkel, mint ahogy a barátaimmal, családommal szoktam. Tudom, ennyi sor alapján lehet nem látszik, de úgy, ahogy itt is. Van bennem egy ilyen érzés, hogy talán valahogy máshogy kellene a nőkkel beszélni, hogy nagyobb sikereim legyenek náluk. Külsőre tetszem nekik, de sokszor itt van a baj, amikor hosszú távon beszélgetünk egymással. Mintha lenne bennem valami anti-mágnes, pedig állítólag a nők a normális, intelligens férfiakat keresik. Az a vicc, hogy amúgy helyes arcú, magas vagyok, anyagilag is jól állok. Nem vagyok modell vagy milliárdos, de átlag feletti ezekben. Viszont nem azt mondom full szűz lúzer vagyok, de nagyon nehezen tudom beteljesíteni a vágyaimat ilyen téren. Már 4 éve nem volt párkapcsolatom és évente 1-2 alkalmi jön össze olyan lányokkal, akik annyira nem is vonzanak. Ha az utcán látnál nem mondanád meg, de sajnos ez a helyzet. Nem tudom min változtassak.


27/F


2021. ápr. 29. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó igy, pont akkor ábrándulnak ki ha nyálas vagy csak mert nővel beszélsz, ez náluk azzal egyenlő h a punciért puncsolsz.
2021. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Ott rontod el, hogy a nőK...

Egy darab nőnél kéne csak sikeresnek lenned, aki tetszik és passzol hozzád.

A nők nem egy homogén massza, nem lehet mindet egyformán kezelni. Elárulom, ők is emberek, tehát pont úgy kell velük beszélni, mint a barátaiddal. Ha egyszer tényleg szerelmes leszel, úgyis máshogy fogsz beszélni azzal az eggyel, mint a többivel.

2021. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Ebből a válaszból milyen gyakorlati tanácsot hámozzak ki, ami segíthet?
2021. ápr. 29. 23:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az volt a kérdésed, baj-e, hogy úgy beszélsz a nőkkel. Erre válaszoltam, hogy nem baj.
2021. ápr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Is is. Csak sejtem,mi lehet a gondod.

Persze,az igaz,hogy egy baráti beszelgetes kellemes,laza,jó dolog.Ilyen értelemben nyilván igaza van a valaszolóknak.

Viszont van egy aprócska eltéres.

Annak a nőnek ereznie kell melletted ,hogy nő"és nem barát,vagy szomszéd,vagy ismerős.

Én is szuperul elbeszélgetek a boltos Janibacsival.Tisztelem is őt,mert rendes ember.Viszont n Janibá nem érzi,hogy több lennék,vagy több szeretnek lenni ,mint jó ismerős,vagy vásarló.(Egyikünk sem meleg.)

Ez az a plussz,ami hianyzik.És itt most nem nagy dolgokra kell gondolni,hanem apró,finom jelzésekre,gesztusokra,amik sokat szamítanak,es amiket a muterodnak,havernak nem közvetítesz.

2021. ápr. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fizikailag kezdeményezel eleget?


Apró érintés a kézen, vállon, ölelés, csók, stb...?

Vagy csak mentek egymás mellett mint két kiskatona, aztán búcsúzáskor a semmiből megpróbálod ledugni a torkán a nyelved?

2021. ápr. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem értem hogyan máshogy kéne beszélni. Nyalni? Vagy oltogatni és alázni? MInden emberrel úgy beszélek és viselkedek, ahogy szeretném, hogy velem beszéljenek és viselkedjenek.
2021. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Vagy oltogatni és alázni?"

Vannak nők akik pont arra izgulnak, ha pl kissé lekezelően beszélsz velük.

2021. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!