Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akiknek már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akiknek már a kapcsolat elején több térre van szükségük, még ugyanúgy tudnak kötődni a párjukhoz?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Mondjuk nem mindegy, hogy nagyobb tér kell neki, mert elvan magában, és úgy töltődik fel, vagy ahhoz kell a nagyobb tér, hogy másokkal is ismerkedjen.
2018. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Elárulok egy titkot. Ha valaki szerelmes, minél több időt akar tölteni a szerelmével. Ez kivétel nélkül minden embernél így működik. Ha valaki már az elején beközli, hogy neki tér kell, az annyit jelent, hogy nem szerelmes, csak talonban tart, szexre kellesz neki vagy ilyesmi.
2018. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Egyet kell értsek a másodikkal.

Mindenkinek kell tér és normális ember amúgy sem akaszkodik rá a másikra, de ezt így közölni elég gáz. Úgy hat, hogy jó, hogy vagy, de csak akkor lássalak, ha én akarom.

Mióta tart a kapcsolat? Ezt így közölte? Mert akkor gondolkodj el.

2018. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A helyzet az, amit az első vàlaszoló írt, elvan magában, úgy töltődik fel. Eddig nem ismertem ilyen introvertált férfit, nem tudom ez mennyire normális.
2018. márc. 17. 16:20
 5/13 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Ha te nem vagy hasonlo beallitottsagu, hamar feszultseghez fog vezetni.
2018. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#4 Az nem jut eszedbe, kiscsillag, hogy csak te hiszed azt, hogy nem csak szexre tart? Sok nőt annyira könnyű hülyíteni, hogy már nekem kellemetlen.
2018. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Másfél hónapja vagyunk együtt.

Nem jelentette ki konkrétan, de tett rá utalást, hogy a munkából hazaérve szeret elvonulni, amikor magára figyel, ez nem jelenti azt hogy nem akar látni, vagy másfele kacsintana, csak egyszerűen ő így töltődik fel.


Ezzel együtt vannak napok, amikor két SMS-t váltunk, és ez így az elején nekem kicsit furcsa, kevésnek tűnik. Ilyenkor az ember sülve főve együtt lenne a másikkal. Amikor találkozunk akkor többnyire rendben van a dolog, ez úgy heti 2-3, de a találkák között nem beszélünk túl sokat.

Ő eleve olyan típus, aki nem beszél túl sokat. Én ezt tiszteletben tartom, nem akarok ráakaszkodni, de elgondolkodtat, hogy ha ennyire nem érdeklődik a mindennapjaimról, akkor talán nem is fog tudni kötődés kialakulni közöttünk.

2018. márc. 17. 16:25
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Nezd, en is olyan vagyok, hogy imadok egyedul lenni, de... Akik kozel allnak hozzam, azokkal minden nap beszelek. Ezek az emberek azok koze tartoznak, akik nem meritenek le meg akkor sem. Nem azt mondom, hogy egymason logunk, de 1,5 honapos kapcsolatban napi 2 sms es talalkozasok kozt alig beszelni??? Egy introvertalt nem ilyen, sokkal erzekenyebb a kozeli barataira es a kapcsolatara. Nem tudom, hogy mennyire ismered ezt az embert, de a 6-osnak is siman igaza lehet. Be lehet kamuzni, hogy azert sz-r le, mert o intro, aztan ki tudja, hogy hanyan vannak melletted. Lattam mar ilyet.
2018. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan igy voltam, 3 hónap után megkezdődött az hogy két napig fel sem hívott, se egy sms semmi, és mikor felhoztam neki h jól esne ha minden nap beszélnénk egy keveset bejelentette h "nem kell ezt eröltetni" azóta nem válaszol semmilyen megkeresésemre=D
2018. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Az nem gond, hogy szeret munka után nyugiban lenni, mindenki szeret. De ez a kommuniákáció és a személyes kontakt is marha kevés egy kapcsolathoz. Egyáltalán hogy képzeli el a továbbiakat? Mert egy olyan ember, aki nem hasonlít hozzá, ezt nem fogja sokáig tűrni. Így esélytelen komolyabbra fordítani a dolgokat. Meg se lehet ismerni egymást ennyiből.


Hány éves? Csak azért kérdezem, mert lehet erre rendezkedett be és nem is fog tovább menni. Elvan egyedül, néha csajozik komolyabb kötöttségek nélkül és helló.

2018. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!