Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen miért kell megsértődni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen miért kell megsértődni?

Figyelt kérdés
Ha egy gyerekes, elvált, 35+ -os nőnek, valaki megmondja, hogy lejjebb kell adnia az igényekből, és becsülje meg, ha egyáltalán valaki közeledik hozzá.
2021. jún. 11. 00:28
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

A lepontozásokból az látszik leginkább hogy kik mennek szembe a forgalommal 😂

No azt meséljétek már el kedves incel kommandó, hogy nektek miért kéne bárkinek a szemébe mondanotok hogy a kora miatt adjon lejjebb az igényeiből. Meg azért is mert anya. Jöjjön már egyszer is válasz a kérdéseinkre mert csak gyűlölködni tudtok kínotokban. Fáj mi, hogy még a 40 éves nők is találnak pasikat, míg veletek az életben nem állna le egyetlen nő sem.

Na halljuk már hogy néz(ne) ki életben ez a 'szembesítés'. Mondjuk nem tudom hol tudnál beszólni mert ilyen pondrókat nem ismerek, nem ilyen alja társaságban forgok. Na de tegyük fel, kollégák vagyunk és mondjuk én egyedülálló anya vagyok. Odajössz hozzám közölni hogy azért nincs pasim mert tuti válogatok, pedig nézzek már magamra, 35 feletti vagyok, örüljek ha bárki rámnéz, legyek érte hálás. Jól a pofádba röhögnék hogy na takarodj lúzerke, gyenge a szöveg, ezzel most magadat reklámozod hogy egy ilyen kis csúfállat nyomingerrel is le kéne állnom és még hálásnak is lennem? 😂

Másik opció: céges bulin odajössz hozzám meg a pasimhoz és azt mondod mit képzelek ennyi idősen hogy vele vagyok, ő fiatalabbat érdemel, nekem valami nyomorék is elég kéne hogy legyen? 😂 Pofádba röhögök, a pasim meg odébbpöccint téged.


41N egy gyerekkel, 29 éves pasival, nem ő a gyerek apja.

2021. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
23%
41 evesen nincs jobb dolgod, mint itt frocsogni?
2021. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
49%

#41


Majmokat akarsz észérvekkel meggyőzni, hogy ne maszturbáljanak nyilvánosan? Csak buta állatok, amik a ketrecükön belül engednek az ösztöneiknek, hadd legyen meg az örömük.

2021. jún. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

43 sértődött paraszt.


Felnőtt emberek gyerek módjára nyávognak az interneten és megsértődnek kommenteken.


Gratulálok, lúzerek

2021. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
0%
Bárki leadhat bármely igényéből ha elég erősen rászólnak majd úgy is megszokja, ha meg nem akkor ki lehet nyitni neki a kaput.
2021. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!