Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen miért kell megsértődni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen miért kell megsértődni?

Figyelt kérdés
Ha egy gyerekes, elvált, 35+ -os nőnek, valaki megmondja, hogy lejjebb kell adnia az igényekből, és becsülje meg, ha egyáltalán valaki közeledik hozzá.
2021. jún. 11. 00:28
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
21%

"Na mondjuk azért ez a másik véglet sem normális, amikor a nők ilyen stílusban személyeskedve reagálnak!"



de csak itt van ilyen. Nem tud érvelni, hanem személyeskedik és fröcsög

2021. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
81%

"nem bírtok normálisan válaszolni!"


Ahhoz normális kérdés kéne.

2021. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Kezdődik a fröcsögés
2021. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
53%
33 A fröcsögés a kérdéssel kezdődött. Csak a megfelelő válaszok érkeztek rá az első hozzászólástól fogva 😂 Kivéve néhány, a kérdezőhöz hasonló, magát megmondóembernek képzelő frusztrált görcsöt.
2021. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, meg lehet tudni, hogy Te ki vagy az érintett nő életében, hogy úgy gondoltad, hogy helyes a meglátásod, és hasznos tanácsot tudsz neki adni?
2021. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, mivel emberileg hulladék, lelkileg nyomorék, férfiként meg omega vagy, adj lejjebb az igényeidből, és b@sszál kecskét, ahogy apád is csinálta. Nem kell ám megsértődni, csak az igazat mondom, merő jó szándékból. :)
2021. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem az a hulladek, aki masokat lelki nyomoreknak nebez, de latom, nyelvunkkel mesterien fogalmazol.



Jaaa tenyleg. Azert vagy ilyen okadek, mert megsertodtel egy ismeretlen ember irasan. Lol xd


Mondtam. Az emberel azt hiszik tokeletesek es mindenen megsertodnek. Ovoda

2021. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Nem tudom, semmi rosszat se mondtál róla.

Ezen az sértődhetne meg, aki mondta. Aki ilyet mond, annak vajnyi kevés fogalma van az életről.

2021. jún. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
56%

37


Gondolkodtam, hogy válaszra méltassalak-e, mivel az írásképed alapján nem lehetsz több tizenkét évesnél(Lol/XD ?), vagy szimplán degenerált vagy a vérfertőzéstől.

Ne próbáld egyszerre felfogni a mondanivalóm lényegét, mert úgysem elégségesek hozzá a kognitív képességeid, és nem venném a lelkemre, ha a kettő darab agysejted teljes kapacitásának ráfordítása miatt fel kellene függesztened az alapvető létfunkcióidat.


Semmi extra nincs a fogalmazásomban, persze neked a kisegítő iskolában nyilván nem tanítottak ilyesmit.

A kérdező kiírt egy nyilvánvalóan provokatív célú, mások számára sértő hangvételű kérdést, erre válaszoltam ironikus formában, amolyan "No, fattyú, hogy ízlik a saját orvosságod?!" jelleggel.

(Tekintve, hogy rögtön írt egy anyázós privátot, mondhatjuk, hogy elevenbe vágtam.)

A magam részéről nem sértődtem meg, mivel az eredeti kérdés nem nekem volt célozva, ti. férfi vagyok. Jó, te nem ismered ezt a fogalmat, annyit segítek, hogy ne magadból indulj ki, és ne is abból az orangutánból, amivel az agrárprostituált (parasztqrva, de most szofisztikált vagyok) anyád alternatíva hiányában meghágatta magát, aztán ürítés közben mellékesen téged is kitolt magából. (Adj hálát a szerencsédnek, hogy nem húzta le idejében a WC-t.)

A magam részéről nem vagyok hajlandó tovább foglalkozni veled, vagy a kérdezővel. (Mivel értelmi fogyatékos lehetsz, vagy Google fordítóval kommentelsz, inkább megismétlem.) Nem vagyok hajlandó tovább foglalkozni veled, vagy a kérdezővel. Az a három perc, amit a gépelésre fordítottam, máris hárommal több, mint amennyit megérdemeltek, de hát én nagylelkű ember vagyok, ha egy kölyökkutya ennyire pitizik a figyelmemért, vetek neki egy kis rágódni valót. Jó szórakozást!

2021. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
45%

a lepontozgatásból is látszik, hogy mennyire sértődősek az emberek. Gondold el, hogy egy névtelen ember kritikáját nem bírják, akkor ha szemébe mondasz a másiknak valamit, milyen hisztit csinálna.


Pedig a kritika fogadása és kezelése az alap felnőtt dolog.


Nézd meg a 39-est.


Egy névtelen válaszon így kiakadt és azzal tölt időt, hogy "namost megmondom a magamét" ahelyett, hogy elszámolt volna 10-ig és azt mondta volna "Ez a hülye nem ismer engem, ha ő így gondolja, az ő dolga". Magára veszi a kommentet és megsértődik.


Az ovis viselkedés, hiszti sajnos kortól független.

2021. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!