Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen miért kell megsértődni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen miért kell megsértődni?

Figyelt kérdés
Ha egy gyerekes, elvált, 35+ -os nőnek, valaki megmondja, hogy lejjebb kell adnia az igényekből, és becsülje meg, ha egyáltalán valaki közeledik hozzá.
2021. jún. 11. 00:28
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
92%

adjon lentebb az igényekböl, mert gyere van, jól értem?

Mekkora egy bunkó paraszt lehet az, akinek ez egyáltalán eszébe jut...

2021. jún. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tartod önálló gondolkodasúnak,és beleszólnál az életébe.

Ezért.

Mindenki a saját életéért a tetteiért,döntéseiért felelős.

Ha az a nő nem adja lejjebb,akkor ennek megfelelően alakul a sorsa.

Ha jó lesz,ha nem,akkor is magának köszönheti ennek az eredmenyeit,nem masoknak.

Te meg egy kívülálló személy vagy,és semmi jogod nincs helyette cselekedni,vagy dönteni.

Így erthető?

2021. jún. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ki vagy te neki, hogy úgy érzed, hogy szükséges kéretlen tanácsokat osztogatnod ebben a kérdésben?
2021. jún. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
96%
Milyen alapon osztod te az észt bárkinek is? Mi közöd van hozzá, hogy neki mik a személyes preferenciái? Jaa, hogy nem ütötted meg a mércét?! Szar ügy. Képzeld el, lehet egyedül is boldogan élni, nem csak megalkudva olyan mellett, akit nem akarsz magad mellé. Úgyhogy vegyél szépen vissza és ne osztogass kéretlen tanácsokat senkinek.
2021. jún. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

Az igényeket lejjebb adni sok téren lehet. Ha Pick szalámi helyett Tesco-sat veszel, ha Adidas helyett kínai cipőt hordasz, ha Rézangyal helyett házipálinkát iszol.


Szexuális szempontból viszont nem lehet. Vagy vonzódsz valakihez, vagy nem. Ezt nem tudod átprogramozni magadban.


Tudom, sok férfi álma, hogy a nők a kor előrehaladtával majd kétségbeesett célpontok lesznek, akiket könnyű lefektetni, és még ő érzi magát megtisztelve, ha pasija van - de ezt felejtsétek el. 35 év felett? El vagy tévedve. Még egy 50 éves nő is simán lehet jó karban, és lesznek bőven jelentkezői. Ha meg nincs az igényeinek megfelelő pasi, akkor inkább lesz egyedül.


Érted, ugye? Ha én utálom a parizert de nincs pénzem más felvágottra, akkor inkább nem veszek semmit a csemegepultból. Nem fogom csak azért megvenni, mert anyagilag az lenne az én szintem.


Ja és férfi vagyok - csak sokakkal ellentétben én nem áltatom magam.

2021. jún. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
76%
Szexuális szempontból is bőven lejjebb lehet adni. Nem muszáj nekem összejönnöm a 10/10-es nővel, végülis feláll egy 10/5-ösre is ha már nagyon kanos vagyok. Csakhogy titkon ugyanúgy a 10esre vágyom majd.
2021. jún. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
12%

Ahha. Csak amíg neked feláll egy 10/5-ös nőre, addig egy nő nem fog vonzódni egy általa 10/5-ösnek ítélt férfihoz. Ezt milliószor átfilozofálták már ezen az oldalon.

Sok férfinak pedig itt nem az a baja, hogy 10-es helyett csak 5-ös nő jut, hanem hogy maximum 2-es, esetleg 3-as, ami számára elérhető.

2021. jún. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
14%
Mert a nők képtelenek elviselni az őszinteséget.
2021. jún. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
85%

"Mert a nők képtelenek elviselni az őszinteséget."


Úgy tűnik, a konkrét esetben inkább egy férfi volt képtelen elviselni az elutasítást.

2021. jún. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Honnan veszitek, hogy elutasított? Okoskodtok, közben nem is értitek a kérdést.
2021. jún. 11. 09:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!