Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen miért kell megsértődni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen miért kell megsértődni?

Figyelt kérdés
Ha egy gyerekes, elvált, 35+ -os nőnek, valaki megmondja, hogy lejjebb kell adnia az igényekből, és becsülje meg, ha egyáltalán valaki közeledik hozzá.
2021. jún. 11. 00:28
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
92%
Kidobott a nő? 😅😅😅
2021. jún. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
92%
Volt már.
2021. jún. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert nem kell lejjebb adnia az igényeiből, főleg nem ilyen bunkó paraszt szintjéig.
2021. jún. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
0%
Ha alapvetően nem egy lotyóról van szó akkor nem feltétlenül kell megsértődni viszont az hogy nincs elég pénzetek az fakadhat abból hogy nem nagyon akartok fenntartani egy adott életszínvonalat.
2021. jún. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
85%
Ha ez nem troll kérdés, akkor parasztság ilyet mondani, az a természetes, ha megsértődik valaki. Egyrészt senkinek nem kell az igényeiből leadni, így neki sem. Megteheti, hogy válogat, és hidd el, valószínűleg közelednek felé többen is. Ha meg nem lesz senkije, az ő baja. Vannak emberek, akik inkább maradnak egyedül, mintsem állapodjanak meg valaki mellett, akivel nem érzik jól magukat. Sőt, szerintem ez a normális hozzáállás. Neked ebbe az egészbe semmi beleszólásod nincs, kihatással sincs rád az ő döntése. Ne mondd meg másoknak, hogy hogyan éljék az életüket.
2021. jún. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
93%
Annyira azert senki sem adhatja le hogy veled kezdjen.
2021. jún. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer egy akkor 29 éves pasi ejtett engem, egy 39 éves nőért... Én 24 voltam. Én is, és a nő is csinosak vagyunk mindketten, de őbelé lett szerelmes teljesen. És nem volt rossz pasi, sőt. Szóval nem kell egy 35+-os nőnek alább adnia, ha csinos. Még a 24 évest is verheti, látod. Van ilyen. Sose tudni, hogy alakul. Mára már könnyedén tudok erről beszélni, mert rég tovább léptem, már nem tetszik ez a pasi, és már boldog vagyok egy kapcsolatban.
2021. jún. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
86%
*Javítom, 23 voltam, dehogy 24. 2 éve volt, több.
2021. jún. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
14%
Bár nemrég lettem szobatiszta ezt eléggé megsínylette a kapcsolatom mégis fenn tudtuk tartani az adott minőségi színvonalunkat és ez szerintem se nem pénz függő se nem kor függő.
2021. jún. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
90%

47 vagyok 3 gyereket nevelek es soha nem adtal lejebb abbol a szintbol ami nekem megfelel.

Megis mi sig volt parom es jelenleg is van. Raadasul fiatalabb mint en, 5 eve tart szoval mem alkalmi 🙂


Szoval jogosan sertodott meg...

2021. jún. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!