Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti ezért megsértődnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti ezért megsértődnétek? Zokon vennétek?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy nő azt mondaná rátok ,hogy csendesek vagytok. Megsértődnétek?
2017. júl. 19. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
...
2017. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Itt csak annyi lenne a baj, hogy nem tudta előhozni belőlem a beszédességemet.
2017. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, mivel én tényleg csendes vagyok, és ezt én előnynek veszem.
2017. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A csendes szó önmagában nem sértő, de ha a mindennapi beszélgetéseket nézzük, akkor ha valaki azt mondja valakinek, hogy "csendes vagy", azzal azt fejezi ki, hogy túl csendesnek tartja a másikat, nem érti/zavarja, hogy miért nem beszél többet a másik, esetleg azt gondolja, hogy valami baja van a másiknak és ezért nem beszél többet.


Ezt figyelembe véve a "csendes vagy" egy enyhén sértő/provokatív" megnyilatkozás, amely érzékeny lelkű férfitársaimban sértődöttséget válthat ki.


Ugyanakkor én személy szerint nem sértődnék meg azon, ha valaki ezt mondaná nekem. Én pont annyit beszélek, amennyit akarok, de megadom másoknak a lehetőséget, hogy kifejezzék a gondolataikat.

2017. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de megsértődtem ezen, amikor nekem mondták. Mert valójában nem vagyok csendes. És rossz volt, hogy félreismernek.
2017. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
10.percet beszélgettünk kb így nem tudtam róla véleményt alkotni,csak úgy írtam valamit
2017. júl. 19. 18:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert tényleg eléggé az vagyok sajnos.
2017. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rám már annyian mondták...Pedig nem vagyok csendes,csak nem vagyok nagyszájú. Ált.a nagyszájú emberek tartanak csendesnek,mert nekik mindenki az,aki nem p.fázik non-stop.

Nem sértődöm meg,hanem mindenkinek elmondom,hogy ez és ez van. PluSz én nem feltétlen tudok feloldódni rögtön egy idegen társaságában.

2017. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy írtál valamit? Grat, észlény. Ha nincs gondolatod, miért teszel úgy, mintha lenne?
2017. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!