Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti komolyan vennétek egy olyan csajt aki eléggé "kikapós" típus? Tehát sok pasija volt már?

Figyelt kérdés

Nem úgy, hogy mindenkinek aláfeküdt hanem inkább csak mindig volt barátja/pasija keveset volt szingli de párkapcsolatban sem volt túl sokáig. Egyébként nagyon szép csaj meg aranyos, normális, humoros. De elég népszerű is szóval terjengenek róla pletykák de én az ilyeneknek nem szoktam hinni, tudom, hogy működik az ilyesmi.

Csak az talán picit aggasztó, hogy ennyi pasija volt már vagy csak én gondolom így? Nem vagyok szende szűz én sem meg nem is féltékeny vagyok (bár nyilván zavar a dolog valamilyen szinten, semmiképp nem pozitívum de mivel nagyon bejön meg szimpi ezért elnézem ezt a dolgot).Csak akkor ezekszerint valami csak nem stimmel vele. Bár állítása szerint keresi az igazit meg elég romantikus típus, ki tudja.


2017. júl. 1. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Miért, mi történik ha komolyan veszed?veled kavargat majd egy darabig?


Az ilyen típus férfiban/nőben nem akar és nem is tud leállni.

2017. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

" Bár állítása szerint keresi az igazit "


Amit leírtál eddig, meg főleg ez az utolsó félmondat jól példázza, hogy igen keresgél.

Úgy mint a többi turbofeminista, nekik egy férfi sem jó, mert ők tökéletesek, de a férfiak sehol sincsenek ehhez, ezért mindig tovább állnak.

A cél valami álom pasi, jól írtad, ezért romantikus típus.

Csak jelen esetben az álompasi majd budán lakik, horvátországban van nyaralója, és nem dolgozni jár, hanem a vállalkozásait felügyelni a luxussportkocsijaival.

És ebbe a képbe, ahogy már gondolod, egy átlag pasi csak a köztes idő kitöltésének az idejéig fér bele.

2017. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A legrosszabb ***** válasza:
31%

Milyen típusú nő az, aki nem fekszik be mindenki alá, ám szinte mindig párkapcsolatban áll, viszont azok nem tartanak sokáig? Nagyon-nagyon szépen körül tudjátok írni a kapcsolatfüggő lotyó definícióját.


Egyébként azt már megfigyeltétek ezeken "az igazi férfit kereső nőkön", hogy virágról virágra szállnak, és a hapsijaikat egy még jobban kinézőre, még tehetősebbre cserélik? Valahogy sosem adják lejjebb az exnél...

2017. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs összefüggés.

Benne lévő tulajdonságok miatt venném komolyan vagy nem.

2017. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Na én pont ilyen vagyok, ahogy leírtad. De nem nevezném magam kikapósnak.

19 vagyok.

Első barátommal oda voltunk egymásért, de vége lett miatta (ő akarta így). Tudom soha nem lesz jobb pasim mint amilyen ő volt. (Nem űberelheti senki! De nem sírok utána, elengedtem teljes mértékben.)

1,5 évre rá fellángoltam egy srácért, de még az elsőt szerettem (nem szerelemből csak mert nagyon jó volt vele megragadt bennem) Rövid idő alatt 3-4 hónap véget ért vele, mert a apja 9000 kilométerre kapott új állást (lelkész - szolgálati idő).

Fájt nagyon, de így hogy már 6 éve kint van nem tudtunk volna távkapcsolatot sem működtetni. Elbúcsúztunk inkább, mert még nem mélyült el úgy a kapcsolatunk, a távkapcsolatokról meg csak rosszakat hallottunk, inkább nem tettük ki magunkat ennek fiatalon.

Látszott hogy megviselt, hogy mindennek vége, és senki nem tud velem maradni (pedig megpróbáltam mindent)

Jött egy srác, ő vigasztalt, mindig megnevettetett, pocsék humora volt, de legalább ő itt maradt velem. Vége lett pár hét múlva, mert az exébe volt szerelmes és rájöttem. (Az exe elküldte a hülyeségeiért, nem is tudtam.. De velem ne játszon olyan akit más szeret.) Talán ez fájt a legjobban.


Aztán 3 év egyedül.. 2 pasit ismertem meg, az egyik csak az időmet töltötte ki (ő az a kategória volt akiről a kettes ír, de teljesen értéktelen volt számomra, meg se tudtam szeretni pedig próbáltam valami szerethetőt találni rajta, csak lelki kapcsolat volt, az sem imponált h milye van, meg hogy hol járt, mert üres volt az ember, és teljesen random dobta őt felém az élet, én vetettem annak véget mert nem bírtam elviselni a nyavalygását, pedig aztán semmire nem panaszkodhatott volna!)

Valami normálisat akartam MINDIG valami átlagosat amilyen én is vagyok, de hát nem úgy tűnik hogy össze fog jönni.


Másik folyamatban van, természetesen megszerettem de egy nyúl! :) De akkor nekem nem is kell, mert egy pasi ne legyen nyúl. Lehet ezért vagyok válogatós, de álljon már elém és ne hébe-hóba az időjárásról dumáljunk! :D


Keresem az igazit, majdnem mindről azt hittem hogy az lesz.. kivéve az utóbbi kettőről akit lezártam..

Érdekes hogy mindenki össze vissza baszik és mégis az ilyen csajok vannak lehurrogva meg kétkedtek feléjük, amikor vannak akiknek 11 csaj/év az adag. (De mindegy mert ez nem a kérdéshez tartozik! :D)

Van olyan lány barátnőm aki már vagy 38 pasival volt és 18 éves, én undorítónak tartom, de mégis az van elítélve aki megpróbált ha fiatalon is kapcsolatot létesíteni srácokkal és nem depizte agyon magát? :D

Szép! :)


Kérdezd meg a csajt mi lehet mögötte, hogy ő miért futott neki ennyiszer lehet hasonlót fog mondani. (vagy nem! :D)

Nem feltétlenül azért - megsúgom - -mer f_sz kellett a p_nájába. :))

Van aki igényli h szeresség és szeretetet adhasson és a lelki oldalra van nagyobb szüksége.

2017. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

*aki mást szeret

Bocsi, jól elírtam. :D

2017. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire kikapós, mennyi ideje és ez hogy változott az utóbbi néhány évben.

Pl. lehet nézni az elmúlt tíz évet. Ha két év alatt volt nyolc pasi, aztán két négyéves kapcsolata, azt kevésbé komolytalannak lehet venni, mint akinek tíz év alatt minden évben más pasija volt.

2017. júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatokba ki-be ugrálás, előző kapcsolat fel nem dolgozása egyenes út a kiégéshez. Erre azért figyelj, hamar el tudnak laposodni.

30/f

2017. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Meg attól is függ mennyire szép a csaj. Egy modellnél jobban elnézik azt ha jobbra-balra krválkodik, ha rossz a szex, vagy ilyesmi, mint egy nem túl vonzó lánynál. Meg nagyon gazdag férfiaknak magasabb a követelménye gondolom olyan tekintetben is hogy ne feküdjön le a nője jobbra balra, ne legyen meg mindenkinek, mint az átlag férfinak, aki nehezen talál nőt.
2017. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Meg kérdés mennyire sok pasi, 10 év alatt 6 fütyi vagy 26 fütyi?
2017. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!