Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti komolyan vennétek egy olyan csajt aki eléggé "kikapós" típus? Tehát sok pasija volt már?

Figyelt kérdés

Nem úgy, hogy mindenkinek aláfeküdt hanem inkább csak mindig volt barátja/pasija keveset volt szingli de párkapcsolatban sem volt túl sokáig. Egyébként nagyon szép csaj meg aranyos, normális, humoros. De elég népszerű is szóval terjengenek róla pletykák de én az ilyeneknek nem szoktam hinni, tudom, hogy működik az ilyesmi.

Csak az talán picit aggasztó, hogy ennyi pasija volt már vagy csak én gondolom így? Nem vagyok szende szűz én sem meg nem is féltékeny vagyok (bár nyilván zavar a dolog valamilyen szinten, semmiképp nem pozitívum de mivel nagyon bejön meg szimpi ezért elnézem ezt a dolgot).Csak akkor ezekszerint valami csak nem stimmel vele. Bár állítása szerint keresi az igazit meg elég romantikus típus, ki tudja.


2017. júl. 1. 22:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elég népszerű nem egyenlő azzal, hogy sok pasival le is feküdt, kicsit gondolkozz már, ha neked könnyen adja magát akkor lehet másnak is,ha nem akkor másnak sem attól függetlenül,hogy rengeteg pasival látták már vagy beszélnek róla. Az egyszerű nöknél ez másképp müködik, ott könnyen jön könnyen megy,minden jelölt. Nyilván külömséget tudsz tenni egy okos és egy buta nő között.
2017. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hány év alatt volt sok pasija? Mert nem mindegy, hogy valakinek 6 pasija 18 éves korára volt vagy 25....
2017. júl. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"keveset volt szingli de párkapcsolatban sem volt túl sokáig"


Nem ezt hívják úgy hogy a város krvája?

2017. júl. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Faluban, kisvárosban az a nő aki "keveset volt szingli de párkapcsolatban sem volt túl sokáig" már járt szinte mindenkivel és a falu/város qrvája, nem? Akkor ugyanez a mennyiség nagyvárosban miért más?
2017. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!