Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik többsége tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik többsége tényleg nem szereti a "macskás nőket"?

Figyelt kérdés

Kevesen vannak, akiket nem zavar, hogy a macska családtag, el van kényeztetve, esetleg az ágyban alszik? Két exem van, mindkettő macskabolond volt (pedig nem szándékosan szűrtem macskás pasikra, és az egyiknek amúgy kutyája is volt), náluk ugyanúgy az ágyban aludtak a macskák és puszilgatták, babusgatták őket.

Egy csomó helyen hallom/olvasom viszont, hogy a férfiak utálják a macskákat és nem kezdenének macskás nővel. Mi az igazság? Kifogtam két ritkaságnak számító macskabarát pasit, vagy azért többségében bírják a macskákat, csak nem szeretik bevallani?


2021. jún. 10. 16:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
36%

Én allergiás vagyok rájuk, de szeretem őket.

De az ágyba nem tűrném meg az tuti.

2021. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
A férjem anno úgy költözött hozzám, hogy volt egy cicám, még kölyök. Nem volt oda a macskákért, de nem is utálta őket, viszont inkább kutyásnak vallotta magát. Kutyám is volt, egy kamasz német juhász, de ő kint. Na, hát ez az enber, annyira összecimbizett a cicával, hogy fejben is átállt, és most már bevallottan inkább macskás 😅 ez 10 éve volt, most is van kutya is, macska is, mindkettőt szereti, de a macska nyugis természete közelebb áll hozzá. Ezt nem tudta, amíg anno össze nem költöztünk, mert előtte nem volt macskája soha.
2021. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Macskas pasi vagyok. Azt a buz..zast, amit szoktam kapni noktol. Mar a szentelt vizet varom, mikor hozzak.
2021. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
62%

A tipikus idióta macskás nőket nem, tényleg nem szeretik. De ez azért van, mert a macskás nő mindent és mindenkit rühell a világon, a macskáin kívül. :D


Egyébként a macskákkal semmi bajom, alapvetően jobban szeretem az állatokat, mint az embereket. Viszont allergiás vagyok, így a macsek marad az udvaron.

2021. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
40%
hidd el, nem fogja az udvarra rakni (nem is odavaló a macska, ez egy tévhit), inkább akkor búcsúzik tőled
2021. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 BeefEater ***** válasza:
72%

Nekem is van macskám és nem érdekel, hogy mit mondanak miatta rólam (bár olyannal mint a 23-as még sosem találkoztam).

Viszont a macska macska és nem pótlék. Jobb ez így mindenkinek.

2021. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
72%

26


Pedig allandoan leb..ziznak. noktol meg megkapom, hogy ferfiatlan vagy fura, hogy macskaja van egy pasinak.

2021. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
43%
25: (Nem is oda való, ez tévhit) Jó oké, alapvetően erdő-mezőre való lenne ahol tizedelheti a madár-rágcsáló-kisemlős állományt. De pár ezer éve háziasítva lett.
2021. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

26: Akkor azok a nők nem hozzad valóak! :)


Nekem az első barátnőm kifejezetten macskabolond volt/van. :) Alapból tetszettünk egymásnak, de azt a meglepett mosolyt sosem felejtem el, amikor az állatokról beszéltünk és szóba kerültek a macskák. (Nekem is van, imádom őket, mutattam képeket telón a kisasszonyról.)

A többi meg történelem. :)

2021. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!