Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők többsége miért nem szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők többsége miért nem szereti a házias, ügyes, tiszta férfiakat?

Figyelt kérdés
Elnézve férfitársaimat 25-35 között szinte semmit nem csinálnak otthol. Egy ásót nem fognának meg... Azt se tudják, hogy egy fúrógép, flex mire való.(de nem is akarják megtudni.) Szerintem azért kellenek az ilyenek mert ezekről legalább lehet mit beszélni, panaszkodni, sírni a barátnőknek, h mi lusta igénytelen pasim van stb.
2017. máj. 16. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Férfiként jó gyalázni a férfiakat? Főleg hogy nem is ismered a "férfitársaid" többségét.
2017. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Miért ne szeretné?

Én pont ilyen férfit szeretnék, csak hát én meg nekik nem kellek, pedig házias vagyok.

Hiába, a cicababák kelendőbbek... :)

2017. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Mert manapság dolgozni valami értéket létrehozni nem menő a szó fizikai értelmében. Az a menő ,hogy lebzseljünk valami irodában, nyomjuk a bullshitet egész nap ,meg bámuljuk a képernyőt nyomkodjuk az entert,és talicskázzuk szorgosan haza a pénzt.


Ásni a paraszt szokott flexelni hegeszteni meg a bunkómelós, a nők szemében menő férfi az csak cégeslevelezik és fontoskodik meg menő ingben öltönyben feszít az drága céges kocsiban. Sajnos ide jutott a világ.

2017. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Szinte érezni a Borsodi szagát ami körbelengi a kérdésed.


És az a vicc, hogy általában pont azok a legnagyobb balfék "házias" férfiak, akik a többieket szidják, hogy "bezzeg én aztán!".


Ezt leszámítva a kérdésed elég gyenge, én például ismerem a különböző szerszámokat, viszont használni nem szoktam, mivel beismerem, hogy kézügyességem Jar Jar Binks szintjén mozog.


Te viszont hiába vagy "házias", ha mellé egy dűrhő. Nézd csak tovább a sörreklámokat, pont rádírták a legújabbat "Nekünk akik minden nap bizonyítunk"...

2017. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A mamahoteles nem összekeverendő a különélő,független férfivel.
2017. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%

Mert sokkal menőbb egy mánáger, aki szinergizálja a portfóliót, hogy analizálhassák a biznisz ánálisztek a minőségi indikátorokat, amit a másik nagyon menő elemzők átvezetik a monetáris trendekbe, hogy ez alapján végiggondolják a prudens szegmentumokat a tanácsadók, és így jobb legyen a cleaning managerek, és a humán transport managerek workflow-ja.


Fúrógép? Flex? Azok semmire se jók az ilyen fiúcskákat fél perc alatt szétkapna egy pénzügyi elemző, aki eszköz nélkül, még a sivatag közepén is tud elemezni, és új szolgáltatási folyamatrendszert áramvonalasítani, ellentétben a flexes fúrógépes majmokkal akik semmit se tudnak az eszközeik nélkül. És még diplomájuk se nincsen!!!!4444!!!44444

2017. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Az "otthol" szóban benne van minden.
2017. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

utolsó mondatoddal meg is válaszoltad a kérdést.


Idili, tökéletes életben nem lehet mire panaszkodni.

2017. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát az én párom már csak hobbiból ás....-mert nem tudja hová tenni a millióit- így randomra elássa itt ott.


A bankok manapság nem megbízhatóak:)


A flexet meg én használom a műkörmökhöz....-na tessék.

2017. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Hiába, a cicababák kelendőbbek"


Munkahelyemen is ezt hallom folyton a nőktől, utána meg megy a nyálcsorgatás a 2-3 legjobb pasira, akiknek valóban csak cicababák kellenek, a maradék meg nem is opció

2017. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!