Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik többsége tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik többsége tényleg nem szereti a "macskás nőket"?

Figyelt kérdés

Kevesen vannak, akiket nem zavar, hogy a macska családtag, el van kényeztetve, esetleg az ágyban alszik? Két exem van, mindkettő macskabolond volt (pedig nem szándékosan szűrtem macskás pasikra, és az egyiknek amúgy kutyája is volt), náluk ugyanúgy az ágyban aludtak a macskák és puszilgatták, babusgatták őket.

Egy csomó helyen hallom/olvasom viszont, hogy a férfiak utálják a macskákat és nem kezdenének macskás nővel. Mi az igazság? Kifogtam két ritkaságnak számító macskabarát pasit, vagy azért többségében bírják a macskákat, csak nem szeretik bevallani?


2021. jún. 10. 16:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a kedvenc állatom a macska, de az ágyban nem tűrném meg. Nem erre való, meg nem az a módja, hogy az ember kimutassa a macska iránti szeretetét, hogy beengedi az ágyba. Lehet neki saját ágya, és az még többet is ér, ha "erkölcsi" oldalról kell nézni...
2021. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
29%
Köszönjük első a véleményed, de nem ez volt a kérdés. 😂
2021. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

Hülye sztereotípia. :)


[link]


Én simán bevállalom, hogy imádom őket. Én is egynek a komornyikja vagyok. 😅

2021. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

Egy csomó macskás nő ismerősöm van, akiknek van párjuk. Szóval ez egy általánosítás.

Én pl. nőként nem szeretem a macskákat, de a párom igen, szóval nálunk ez pont fordítva van.

2021. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem mind1 h eleve háziállat vagy pótlék a macsek.
2021. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Akkor én nő vagyok, mert nemcsak szeretem a macskás nőket, de nekem is van egy🙀
2021. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

Nekem teljesen mindegy, ha szeretem a nőt, elfogadom, hogy macskát tart. Volt macskás barátnőm, jól eljátszódtam a macsekkal. Nem gondoltam volna, hogy kutyásként én jól fogok viszonyulni egy macskához. :)

+:Egyik barátom / ismerősöm sem állított olyat, hogy ő nem jönne össze macskás nővel. Még a kifejezetten macskaellenesek sem.

2021. jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
36%
Az exem es a jelenlegi parom is szerette / szereti a macskaimat. Egyutt alszanak az agyban, a macska bebujik melle o meg atkarolja. Ha hozzam fekszik le a cica, akkor duzzog xD (Hiaba van ketto, csak az egyik alszik velunk, mert a ket macska ivartalanitas utan megutalta egymast, szoval az egyik el van zarva a masiktol, es hamarosan tesom el is viszi :( Regen mind a ketten velunk aludtak, bar a fiatalabb inkabb a labunknal.)
2021. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
46%
imádom a macskákat
2021. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
18%
Inkább kutyás vagyok, de a macskát is megvakargatom, ha épp olyan a szitu. Viszont allergiás vagyok, így házba tuti nem lesz, nem puszilgatom meg ilyesmi és a fejemhez sem nyulkálok, ha állatozok és másnak se engedem olyankor, különben kikaparom a szemem.
2021. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!