Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik többsége tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik többsége tényleg nem szereti a "macskás nőket"?

Figyelt kérdés

Kevesen vannak, akiket nem zavar, hogy a macska családtag, el van kényeztetve, esetleg az ágyban alszik? Két exem van, mindkettő macskabolond volt (pedig nem szándékosan szűrtem macskás pasikra, és az egyiknek amúgy kutyája is volt), náluk ugyanúgy az ágyban aludtak a macskák és puszilgatták, babusgatták őket.

Egy csomó helyen hallom/olvasom viszont, hogy a férfiak utálják a macskákat és nem kezdenének macskás nővel. Mi az igazság? Kifogtam két ritkaságnak számító macskabarát pasit, vagy azért többségében bírják a macskákat, csak nem szeretik bevallani?


2021. jún. 10. 16:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
77%
Ja. Lényeg meg pont lemaradt. Nem utálom őket, csak nekem egyszerűbb ha a nő macskátlan. A menyasszonyommal is jól megvagyunk, nincs az, hogy nem hozhatod az állatkádat vagy válasszon, az állatka vagy én típusú hülyeségek.
2021. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretem a macskákat nagyon, nekem is volt már néhány. Nappal alhat az ágyon, de azért az éjjeli együtt alvás és puszilgatás még nekem is sok, pedig "macskabolond" vagyok.
2021. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy férfi "macskás" az ratyi...
2021. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%
13: Nem, csak több az IQ-ja 90-nél ;)
2021. jún. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
78%
Macskás bácsi vagyok, azt nincs párom. Hogy van ez? Butaság általánosítani.
2021. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
40%
Nem, mert a z ilyen nő csak a macskáját szereti, a hapsit nem.
2021. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
27%
Akkor okos ratyi...
2021. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
88%
17: Semmi baj, buta ratyinak már itt vagy te :D
2021. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Mindenki kutyás meg macskás, aztán itt vagyok én, aki madaras, hüllős, rovaros. :( Inkább egy kígyó, papagáj vagy tarantula. :3 De amúgy imádom a kutyát és macskát is, de annyira no skill sablon állatok, hogy nekem nem kéne. Ha lenne, nem lenne vele bajom, csak érted, mindenki kutya vagy macska, azt annyi. Én szét adnék egy kígyót. 😎
2021. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
26%
Én imádom a cicákat, annál kevésbé viszont a kutyákat. De a lényeg: azokat a lányokat nem bírom, akiknek a kisállatuk a világ közepe. Pl. Tinderen gyakori szöveg: "az utolsó képen életem szerelmével vagyok, soha nem lehet nála fontosabb senki", az említett képen meg persze a kutyájával van. Na az ilyen hozzáállású lány nálam felejtős.
2021. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!