Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 20 évesen sem kellek senkinek (még szexre se), akkor ezek után kellenék bárkinek? Fiatalabb, szebb és csinosabb már nem leszek.

Figyelt kérdés
2021. jún. 9. 16:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
Persze, csak nem találkoztál megfelelővel. Egyébként meg van olyan, akinek a kor jót tesz.
2021. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%

Ez messze nem igaz, hogy 20 évesen nem leszel csinosabb, szebb (fiatalabb az stimmel). Az emberi szervezet aránylag 30 éves korig "nő" úgymond, az építő folyamatok addig túlsúlyban vannak. 30 éves kor körül jön egy kiegyenlítődés, és utána kerülnek túlsúlyba a lebontó folyamatok majd, tehát onnantól már nem "nősz",hanem öregszel. Azt lehet mondani tehát, még 10 éved van.

Ez elég idő lehet, hogy találj valakit, de az tény, hogy ne pöcörőzz túlságosan sokat, mert a végén egyedül maradsz aztán.

(idevágó zene: Heavy Troopers - Time is running out!)

2021. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
31%
Vonzóbbnak kell lenned. A csinosság vagy fiatalság csak kis adalék ehhez.
2021. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Ja, csak senki nem 30 évesen akarja elveszteni a szüzességét. Már évekkel ezelőtt el kellett volna vesztenem.

Amúgy nem, 30 évesen nem fogok jobban kinézni, mint most.

2021. jún. 9. 16:18
 5/29 A kérdező kommentje:
De hogy legyek vonzóbb, amikor maszkulin vagyok, se sxggem, se mellem?
2021. jún. 9. 16:18
 6/29 anonim ***** válasza:
65%
Pedig az itteni férfibrigád mindig a 20 éves nőcikkel jön, hogy ők érnek valamit csak. Nem tudom elhinni, hogy megvezettek...
2021. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Én az itteni férfibrigádból nem kérek.
2021. jún. 9. 16:21
 8/29 anonim ***** válasza:
Van aki erre bukik, regisztrálj valamelyik társkeresőre, meglátod, lesz jelentkező.
2021. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
64%
#7 ilyen attitűdből nincs ember aki kér :D
2021. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
55%

#7

Csókolom, azért ez erősen sértő.


24 évesen vesztettem el a szüzességem. (pasi vagyok)

Most azt gondolhatod, mert lúzer vagyok és nem kaptam meg senkit. Nem. Nem akartam olyan lánnyal lefeküdni, akivel nem tervezek biztosan hosszútávra.

több barátnőm is kért, hogy szexeljünk már és nemet mondtam.


Teljesen jó pasi vagyok, de Te csak azért szűrnél ki, mert hogy Gyakorit szoktam olvasni és válaszolni? Vicc.

Ha a valóéletben találkoznánk, akkor meg rámhajtanál.


Ne vegyük már egy kalap alá az összes pasit itt. Vannak incelek igen, de nem mind az. Szégyen ez az általánosítás.

2021. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!