Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 20 évesen sem kellek senkinek (még szexre se), akkor ezek után kellenék bárkinek? Fiatalabb, szebb és csinosabb már nem leszek.

Figyelt kérdés
2021. jún. 9. 16:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
79%

Se segged, se melled...Pont ezek azok, amik 30 fölött fognak megnőni valószínűleg egy kis hízás hatására.

Nekem mondjuk terhesség kellett hozzá, de 35 éves korom óta van mellem, amióta szoptattam a babámat, előtte két pattanás volt. Az a plusz 10 kg kifejezetten jót tett, ami szülés után rajtam maradt.

Lehet, hogy az arcom fiatalabb volt 20 éves koromban, de én 35 fölött lettem igazán nőies és 40 évesen voltam a legszebb. Most, 43 évesen már látom, hogy vége a fénykornak. Jobban jártam volna, ha 20 éves koromban vagyok annyi kg és olyan mellű, mint 40 évesen, de nekem ez jutott.

2021. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Az nem mell, az tejcsárda. Attól, hogy meghízol, attól még nem leszel nőies.
2021. jún. 9. 19:17
 23/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem azt mondtam, hogy tehénné hízz, de egy kis gömbölyűség igenis nőies. Nem hiszem, hogy 56 kg-al 168 cm-hez tejcsárda lettem azért, mert végre kitöltöm az A-s melltartót. Mondjuk én imádtam azt is, amikor szoptathattam, bőven kárpótolt azokért az évekért, amikor csökkent értékűnek gondoltam magam a nulla melleimmel. Úgyhogy én imádtam tejcsárda lenni.
2021. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nyugi, még előtted az élet.
2021. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
70%

Mell nem gond, mert legtöbb férfinak nem szempont.


De popsi az csak izom... gyúrni kell rá. Fél-egy év alatt nagyon szép eredményt lehet elérni. Kerek, feszes, vonzza a tekintetet.

2021. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha mindenféle lehetőséget kizársz, akkor lányként is kevés esélyed van ismerkedni.
2021. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Az miért lenne lehetőség, hogy a gyakorin szerzek magamnak férfit? Vagy kinek lenne ez egyáltalán lehetőség?
2021. jún. 10. 20:28
 28/29 anonim ***** válasza:

Ha számodra ez nem lehetőség, akkor meg ne rinyálj, ezt nem lehet szebben fogalmazni.


Én pl. ismertem meg innen normális csajt, csak hát amikor FB profilt váltottunk, kölcsönösen rájüttünk, hogy nem tetszünk egymásnak. De a lehetőség megvan.


Ne rinyálj - a srácoknak itt legalábbis ezt szokták mondani - úgyhogy a nemi egyenlőség jegyében neked is ezt tudom javasolni.


Nekem is sz.ar, mindenkinek sz.ar az egyedüllét.

2021. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
28-al teljesen egyet értek
2021. jún. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!