Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lány miért hiszi azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért hiszi azt hogy akkor szereti őt egy fiú ha minél előbb meg_dugja?

Figyelt kérdés

Olyan fura hogy a legtöbb lánynak az ismerkedés nem fontos, pár mondat és elvárná hogy szexeljen vele egy fiú. Én úgy gondolkozom hogy előbb programok kellenek, esetleg ajádnék meg virág.

Sok lány azt hiszi hogy a szex a szeretet, szerelem jele.

Vagy én vagyok a hülye?

24 vagyok, és nem vagyok régimódias sem viselkedésre, sem kinézetre. De az egyből szex nekem furcsa.


2021. jún. 9. 11:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
87%

Ennyi erővel te meg mondd ezt azoknak a pasiknak, akik felcsinálják a nőt, aztán nem hajlandóak szembenézni vele, és ott hagyják mint eb a sz.rát,de belepiszkítani addig jó volt.

És akkor általánosítsuk a két nemet. Mert ugye mindenki ugyanolyan

2021. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
19%
A no nem tud vedekezni? Nem tudja azt mondani, hogy huzzon zoknit a pasas vagy szevasz? Dehogynem.
2021. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
87%
A gumin nem a nők problémáznak.
2021. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fura, hogy amikor tinedzser korom vegen, meg a huszas eveim elejen jartam, akkor en nem igazan randiztam, hanem itt ott felszedtem a csajokat es onnantol mar parkent viselkedtunk. Egyszer voltam ilyen kimondottan asztal mellett ulunk randin, azt is a lnay kezdemenyezte, akivel egy korabbi buliban ismerkedtem meg, de mivel baratja volt hagytam. Aztan szolt a baratnojenek, hogy segitsen mar be es o szervezett nekunk randit, amirol en nem is tudtam, csak ott derult ki. Nyilvan ezeknek a randiknak is megvan a maga visszafogott menete, de ferfikent ennyire visszahokolni a lehetosegtol, ha nyit feled egy no, szerintem is gaz. Elso randin a szex az a szerelem jele lenne? Ilyet meg sosem halottam senkitol. Milyen nokkel ismerkedsz te? Csak nem a rosszlanyokrol valogatsz?
2021. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
71%

23


es? Nics szad, hogy megmond annak a szerencsetlennek, hogy ne nyafogjon es huzza mar fel?


Tenyleg ennyire nem vagytok kepesek felelosseget vallalni es azt mondani, hogy "akkor nem dugunk".


Minek is. Szoltam neki, hogy huzza fel, o hisztizett de azert megis lefekudtem vele, mert olyan jo ember ez a pisti. Hat aztan terhes lettem, de nem az en hibam, mert en szoltam, hogy huzza fel, de hat o nem tette.


Felelosseg atharitasa...

2021. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
77%
Mindenhez két ember kell, a védekezés nélküli szexhez is, és attól hogy a nő hordja ki a gyereket, attól a férfié is. Ennyi. Semmi felelősség áthárítás nincsen, épp csak annyira kellene kivennie a részét a pasinak is a gyereknevelésből, mint a gyerekcsinálásból. Ketten csinálták, de ha nem maradnak együtt, az a gyerek akkor is, az övé is. Ha a nő is így állna hozzá, mint ez a sok utolsó gyökér, még ennél is több gyerek lenne otthonban. És itt nem magamról beszéltem, én ki is heréltetném, és élve eltemettetném az ilyen nyomorultakat. Ne keverjük a szezont a fazonnal, pont annyi r.banc nő van, ahány köcsög faszi. És akkor általánositsunk, meg vetitsük ki az egész nemre a véleményünket, meg spammeljük szét 20 ilyen kérdéssel az összes topicot amit csak lehet.
2021. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
77%
Én meglepődtem ezen a kérdésen, mert sosem tapasztaltam még ilyet. Sőt, szerintem a legtöbb nő azt gondolja, hogy a minél hamarabbi szex az érzelmek hiányát jelenti. Ha egy férfi komolyan gondolja a dolgokat, akkor megbecsüli a lányt, és fokozatosan halad.
2021. jún. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!