Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lány miért hiszi azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért hiszi azt hogy akkor szereti őt egy fiú ha minél előbb meg_dugja?

Figyelt kérdés

Olyan fura hogy a legtöbb lánynak az ismerkedés nem fontos, pár mondat és elvárná hogy szexeljen vele egy fiú. Én úgy gondolkozom hogy előbb programok kellenek, esetleg ajádnék meg virág.

Sok lány azt hiszi hogy a szex a szeretet, szerelem jele.

Vagy én vagyok a hülye?

24 vagyok, és nem vagyok régimódias sem viselkedésre, sem kinézetre. De az egyből szex nekem furcsa.


2021. jún. 9. 11:56
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Volt hogy úgy éreztem egy lányon hogy azt hiszi meleg vagyok. Pedig ahogy viselkedek velem, meg ahogy ránézek szerintem egyértelmű hogy odáig vagyok érte. Nem csak a szexel lehet kimutatni a tetszést, szerintem!
2021. jún. 9. 11:58
 2/27 anonim ***** válasza:
17%
Mert még a buta kis agyukkal úgy gondolják, hogy így meg tudják fogni a fiút 🤷‍♂️
2021. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%

Ez ismrős, de max csóknál. Ha első randin nem mászok a szájába, akkor én már nem is akarok semmit, pedig ez nem igaz.


"Volt hogy úgy éreztem egy lányon hogy azt hiszi meleg vagyok" ezt is totál átérzem XD Lánynak megcsináltam a wifijét. Erre majdhogynem elkezdett zaklatni, tolta oda a fenekét meg minden. Lehet lepontozni, de nem vagyok ilyen típus, nem érdekel az alkalmizgatás sem.


Amúgy jó látni, hogy van olyan, aki normálisan gondolkodik, ez sajnos még a korosztályod miatt van.


31f

2021. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
a szex tulajdonképpen a szerelem kimutatása szerintem. nyilván nem az első randin evvel egyetértek, de normális esetben az lenne.
2021. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Fura, mert lányok is kiszokták ezt írni fiúkról. Ezekszerint egymást kéne keresnetek, azonos beállítottságúakként.
2021. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Plusz annyit meg hozzá, hogy szerintem valamilyen szinten a filmipar is tehet róla. A szex minden filmben, sorozatban a szerelem "csúcsaként" van ábrázolva. Tehát a romantikus filmekben is a tetőpont a kapcsolatban majdnem mindig a szex, mint kapcsolat megkoronázása, legmeghatározóbb élmény.
2021. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Esetleg ennyire szeretethiányos, éhes valaki, nála a fizikai kontaktus tölti be az űrt, ezt tanulta el, mint legfontosabb szeretet nyelv. Nagyon sok nőt zsarolnak érzelmileg "hogyha nem sz.psz le, akkor nem szeretsz" "ha nincs kedved a szexhez, önző vagy, nem is szeretsz igazán" "ha nem engeded ide, vagy oda, akkor nem szeretsz"
2021. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%

ez megint egy ilyen hulye altalanosito kerdes, hogy SOK lany meg a LEGTOBB LANY. nem, nem gondolja ezt a legtobb lany. attol, hogy te belefutottal pont egy-ket ilyenbe, nem ez lesz az altalanos, sot, gyanitom, egy no se nagyon akar ‘par mondat utan’ dugni - ahogy te irtad.


de az is teny, hogy bizonyos kor felett, nem fog az ember honapokat varni a szexszel, hogy aztan kideruljon, az agyban nem is passzoltok. a szex fontos, es ha megvan a szimpatia meg ismeritek egymast, akkor szerintem is hulyeseg tul sokaig huzni, csak mert mindenki agya at lett mosva, hogy ‘rendes lanyok nem szexelnek, csak x het utan’. es igen, ha valakit kedvelsz, a jo szex igenis elmelyiti a kapcsolatot es a kotodest.

2021. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
30%
Bocs, de a k..vulásra nem húznám rá, hogy szeretethiányos:D
2021. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
9es akkor nem olvastad végig kiknél alakul ki, és valószínűleg miért. Senki sem lesz magától ilyen, valaki ezt teszi vele. Olvasd el még egyszer a hozzászólást végig!
2021. jún. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!