Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lány miért hiszi azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért hiszi azt hogy akkor szereti őt egy fiú ha minél előbb meg_dugja?

Figyelt kérdés

Olyan fura hogy a legtöbb lánynak az ismerkedés nem fontos, pár mondat és elvárná hogy szexeljen vele egy fiú. Én úgy gondolkozom hogy előbb programok kellenek, esetleg ajádnék meg virág.

Sok lány azt hiszi hogy a szex a szeretet, szerelem jele.

Vagy én vagyok a hülye?

24 vagyok, és nem vagyok régimódias sem viselkedésre, sem kinézetre. De az egyből szex nekem furcsa.


2021. jún. 9. 11:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
27%
köszi irodalom tanár úr
2021. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
91%

Én legalább választ adok a kérdésre, nem fröcsögni jöttem, hogy minden nő egy k.rva, de hogyha csak erre van kiélezve a kérdés, akkor inkább alakítsatok Facebookon egy utáljuk a nőket klubot, minthogy napi 20 bújtatott akármit csinál egy nő, sosem jó kérdés ki legyen írva.

Mert úgy látom, ha nem akar lefeküdni vele akkor az a baj, ha meg le akar az. Egyre jön ki a játék, a nők a sz.rok, hát persze.

2021. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
31%
Te most veszekszel.
2021. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
77%
Ez még jócskán nem az, nyugi.
2021. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
30%

mert manapság modern köntösbe van húzva a randi, ha online társkeresőn keresztül ismerkedik egy nő és úgy fekszik össze több palival akkor nem érzi magát ribinek "mivel ő csak ismerkedik meg randizik "..

Az emberek szeretik elhitetni magukkal ha valamit másképpen csinálnak akkor az nem olyan bűnős dolog, pedig az !

2021. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
23%
Szimplán felgyorsult és enyhén el vannak férfiasodva. jelentkező, lefekszem vele, jöhet a kövi.
2021. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, hogy te milyen lányokkal ismerkedsz, de én még ilyennel sose találkoztam. Senki nem várt volna szexet az első randin és később se gondolták, hogy ez lenne a szeretet jele. Persze elhiszem, hogy van ilyen is, de határozottan nem ilyen mindenki. Szerintem még az se igaz, hogy a többség ilyen lenne. Szóval nincs veled baj, csak keress hozzád illő lányt, aki meg értékelni fogja, hogy meg akarod őt ismerni és nem csak megfektetni minél előbb.
2021. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
89%
A szex az nem egy nok altal nyujtott szolgaltatas. Ha egy lany odavan a fiuert, akkor ot akarja, a szex talan mondjuk a beteljesulese ennek. Most attol meg a masik vagy igy, vagy ugy erez. De az nincs meg, hogy az a lany boldognak erzi magat?
2021. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
72%
18-as itt ilyen nem létezik, szerintük csak akkor kell a szex, ha nekik bizsereg odalent, de akkor rögtön és az mindig helyénvaló.
2021. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

"A szex az nem egy nok altal nyujtott szolgaltatas"


aha. Ezt mond annak a lánynak, aki 2. randin le akart feküdni velem. Elutasítottam, aztán másnap bejelentette, hogy amúgy van pasija. Azóta össze is házasodtak.

2021. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!