Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Minél előbb ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Minél előbb ki akarjátok deríteni, hogy a férfinek, akivel ismerkedtek, volt-e már barátnője, hogy minél előbb lerázhassátok, ha esetleg nem volt?

Figyelt kérdés
Azért teszitek ezt, mert ha már jártok és utána derül ki, hogy te vagy az első barátnője, akkor lúzernek éreznétek magatokat, hogy egy ilyen férfival jöttetek össze?
2021. márc. 14. 21:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Igazábol k...vara nem. Sőt, hálás lennék, ha egyáltalán nem hallanék az exről. (Azért ex)
2021. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Ő. Engem alapvetően nem az szokott érdekelni, hogy volt-e már barátnője, és ha nem, akkor luzer... Én annyit szoktam kérdezni, hogy mióta szingli, mert frissen szakított férfival nem szívesen kezdek, mert nem biztos, hogy tiszta a feje.

Ezt a kérdésemet viszont így csak hazugsággal tudnád kikerulni, amit nem dijaznek.

2021. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2-es.


És ha a "mióta szingli" kérdésedre azt mondja, hogy nem volt még barátnője, akkor egyből lerázod, tökmindegy, hogy milyen ember?

2021. márc. 14. 22:07
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Miért ráznám le? Ezt csak te hiszed. A kérdés az, hogy őszinte lennél, vagy hazudnál? Mert a hazugságot nem szeretem, és nem úgy tűnsz, mint aki erről őszintén beszél.
2021. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy randizunk és Te megkérdezed ezt tőlem. Én azt mondanám neked, hogy "Sajnos elég régóta szingli vagyok. Régóta próbálkozom, de nem egyszerű barátnőt találni." Erre a válaszra mit mondanál élőben? Nem menne el tőlem a kedved?
2021. márc. 14. 22:17
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

En csak es kizarolag azert gondolnam ezt rossznak, mert altalaban az elso komoly kapcsolatban be szokott utni a "meg elni akarok, masokkal is meg akarom probalni" gebasz, en pedig ezen mar regen tul vagyok es nem is szeretnek ezzel foglalkozni. Egyaltalan nem tartanam luzersegnek, szerintem a legtobben, akik komolyat keresnek, hasonlo okbol utasitanak el. Ha nem keresnek komoly kapcsolatot, akkor egyaltalan nem zavarna, orulnek is neki.

Ps.: a komolyrol tudni kell, hogy nalam azt jelenti, hogy lehet is tervezni a masik fellel, felepiteni egy kozos eletet, amit mindketten szeretnenk, az ilyen komolynak kikialtott kalandozgatasok nalam nem ide tartoznak

2021. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

#6

Igazábol én most egy ilyen férfival jottem ossze. Elottem nem volt senkije. Én vagyok az első! (Szexben nem) Nekem elotte sokkal tobb volt

Hát, bizton mondhatom...ez a menyország! A tenyerén hordoz, hercegnőként kezel....neki még lánykérésre is igent mondanék. Gyakorlatilag mindent megcsinál amit kérek. (Pl szedd osszena szennyest, lotyog a kilincs - ilyeemikre gondolok) Sokkal több hisztimet nézi el, mint előtte bárki. Szerintem ez a kiélés azert nem jatszik, mert annyira régota vágyott már valakire, hogy engem most nagyon megbecsül.

(Aztán lehet h tevedek)

2021. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

5-nek

2-es és 4-es vagyok.

Ne állj neki sajnáltatni magad a randin, hogy sajnos nehéz barátnőt találni. Legyen önbizalmad, legyél férfi. Nagyon azon pörögsz, hogy nem volt még nőd, és ez nem jó. Add el magad és simán annyit mondj, hogy nem volt még komoly kapcsolatod. Ennyi.

2021. márc. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%

"meg elni akarok, masokkal is meg akarom probalni" gebasz,"


Ez inkább a nőkre jellemző. Kinyílik a csipájuk, hogy ők könnyen megkaphatnak bárkit, ha kicsit figyelnek magukra és "sorban állnak értük a férfiak". Nekik fontos, hogy kiéljék magukat, ők gondolják úgy, hogy nekik jár a "több, a jobb".

Egy normális férfi örül ha talál egy normális(nak tűnő) nőt és esze ágában sem lenne azon agyalni, hogy "még kiéli magát".

Én ugyanígy jártam, úgy éreztem megfogtam az isten lábát, hogy a már exem velem van. Aztán persze ő úgy gondolta neki kell a jobb, ő még élni akar és én lettem minden rossz oka, engem le kellett cserélni. Persze bizosra ment, csak akkor jött el a "váltás ideje" amikor már megvolt 100%-ban a tuti jelölt....

2021. márc. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

7-es

Nem akarok rosszindulatú lenni, sok boldogságot nektek, tényleg!

De a másik kommentelő aggodalma sajnos reális, mert sok pasi attól kap önbizalmat, ha végre összejön neki egy barátnő és sokszor sajnos az a barátnő onnantól csak egy ugródeszka. :/

Nem mondom, hogy minden esetben ez van, nyilván ez az adott féltől függ, hogy a barátnő gondolata kellett már neki nagyon, vagy valóban nagyon megfogtad és nagyon szeret. Ez nem mindegy.

Mindenesetre remélem, hogy boldog, tartós kapcsolatotok lesz. :)

2021. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!