Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Minél előbb ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Minél előbb ki akarjátok deríteni, hogy a férfinek, akivel ismerkedtek, volt-e már barátnője, hogy minél előbb lerázhassátok, ha esetleg nem volt?

Figyelt kérdés
Azért teszitek ezt, mert ha már jártok és utána derül ki, hogy te vagy az első barátnője, akkor lúzernek éreznétek magatokat, hogy egy ilyen férfival jöttetek össze?
2021. márc. 14. 21:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Remelem en is. 2 eve tart :)
2021. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Az szuper, örülök! :)

Remélem, hogy nem vetted magadra, tényleg nem neked címeztem. Csak sajnos látni ilyet is, olyat is.

2021. márc. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem dehogy. Ezzel egyet értek.


Csak emiatt nem venném el az esélyt a kerdezőtől. Siman lehet, hogy ugyanilyen gyémánt a szemétdombon.

2021. márc. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%

Velem ez pont megtortent. Három éve nem volt barátnője, előtte csak komolytalanabb jarogatasok és próbálkozások voltak,én voltam az első komoly barátnője és ezzel az okkal lépett le,hogy hát ő sosem volt csajozos de azert ki akarja próbálni mással. Életem eddigi legjobb kapcsalata vele volt és képes volt eldobni csupán a kivancsisag miatt. Mondanom sem kell,azóta sem volt senkije és nálam is visszaprobalkozott, de elhajtottam, bármennyire is fájt :)


22L

2021. márc. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
38%

6: "meg elni akarok, masokkal is meg akarom probalni" gebasz"


Én ezt elég butaságnak tartom, ha annyira ez lenne a "cél", végigprostizhattam volna az utóbbi pár évet. Inkább 30 felett szűz maradtam.

2021. márc. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

15

Egy prosti nem barátnő. Egy barátnő önbizalmat ad. Sokkal másabb lesz a kisugárzásod egy kapcsolatban. Olyan nők is fel fognak rád figyelni, akik a mostani állapotodban nem. Hidd csak el, elég jellemző.

2021. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
17: Csak épp a "ki akarom élni magam" általában azt jelenti, "meg akarom tudni milyen másokkal is dugni". Ez pedig prostikkal is megélhető, ha valaki annyira kíváncsi lenne.
2021. márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy prosti nem ér fel azzal, hogy ráérzel a csajozásra, hódításra, és olyan nők is igent mondanak, akik nem prostik.
2021. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!