Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki hogy viseli, azt hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy viseli, azt hogy nem talál magának egy párt?F23

Figyelt kérdés
Próbálok nem erre gondolni, de amikor szembe jön velem egy pár nem tudok nem arra gondolni, hogy meg mindig egyedül vagyok. Hazudnék ha azt mondanám hogy mennyire boldog vagyok így egyedül…
2021. máj. 2. 14:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
43%

#11 mekkora f🤬szsagot beszélsz...

Ha ez így működne akkor szerinted százak sírnának itt vagy tíz ezrek lennének egyedül az életben ?

Kicsit se... ez nem a srácok a mi döntésünk számunkra ennyi az élet és a lehetőségek .

2021. máj. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Százak sírnának itt"


Konkrétan 4-5 nyomorult jár ide vissza minden nap picsogni, és a nőket szidni. Ha az utcára kimész láthatod, hogy teljesen átlagos férfiak tologatnak babakocsit.


Elárulod, személyszerint te mit tettél azért, hogy változhass ezen a helyzeten? Az nem számít, hogy ide írkálsz kérdéseket.

2021. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
72%

#22 mint írtam ez nem azon múlik hogy mit teszek. Ezek a közhelyek semmit nem érnek adott embernél.

Mert olyan a személyisége a kinézete a kisugárzása a mindene ami miatt egy nőnek se lesz vonzó ( vagy max olyannak akinek már mindegy csak legyen valaki mellette.

Itt jön majd tudom a kretén topmodellt akar szöveg , de kicsit erről van szó. Ha meglátnád hogy engem társkeresőn milyen külsejű vagy múltú nők jelölnek elsirnád magad. És ezen nincs mit változtatni ha megzavarodok se tudok...

Persze aki nincs benne és alapból megy neki a csajozás akármilyen szinten annak hiába magyarázzuk ezt a helyzetet ...

inkább offold a témát és élvezd a lehetőségeidet és hogy nem vagy ilyen kirekesztett

2021. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
29%
Aki akar, az tesz ellene. Te nem akarsz, inkább szenvedsz itt. Ennyi az egész, nem több. Hiába nem csúnya az arcom, baromi hízékony vagyok. El tudod képzelni mennyi olyan ételt nem eszem, vagy csak baromi ritkán amit régen imádtam, és napi szinten fogyasztottam???? Leszarhatnám, és elhízhatnék, aztán jöhetnék ide picsogni, hogy senki nem akar hozzámnyúlni, rohadjanak meg a felszínes emberek, de nem teszem. Ugye milyen érdekes, hogy így is hozzá lehet állni a dolgokhoz?
2021. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!