Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen kövér nő hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kövér nő hogyan talál magának könnyedén férfit maga mellé?

Figyelt kérdés

[link]


Ő egy youtuber, és azt mondta voltak egyéjszakás kalandjai is. Más nő meg szenvedhet a társkereséssel még csinosan is.


2020. dec. 15. 16:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
Lehet nincsenek akkora elvárásai, mint a csinos nőknek.
2020. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
57%

Hasonló testalkat vagyok. Mindig volt párom, és semeddig se tartana alkalmit találni.

Egyrészt nagyon sok pasinak titkos vágya egyszer egy ilyen nővel szexelni. El se tudod képzelni, hogy milyen gyakori.

Másrészt pl. társkeresőn se titkoltam, hogy ekkora vagyok. Akinek nem tetszik, az lapozzon. Aki írt, az tudta, hogy mire számítson.

Volt, akit meg egyszerűen a személyiségem fogott meg.

Pont, mint bármilyen más testalkattal. Legfeljebb kevesebben vannak, akik ez (is) bejön.

2020. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
39%

Munka után fürdés nélkül ráülhetne az arcomra.

Józsi bácsi

64F

140kg

180cm

2020. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Az arca szép, a kisugárzása jó, az öltözködése csinos, szerintem ezekkel kompenzálja a kövérségét valamennyire, persze yipvan nem olyan férfiaknál, akiknek eleve csak a vékony nők jönnek be.
2020. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk én nem vagyok csinos, kifejezetten ronda vagyok és gebe. Már nincs olyan messze a 10. egyedülállósági évfordulóm, de igazából sosem kellettem. A környezetemben élő linkelthez hasonló alkatú nők ezzel szemben egyetlen évet sem töltöttek még egyedül, szex nélkül pláne. Úgyhogy ennyit arról, hogy a férfiak számára taszító a túlsúly, és hogy a már anorexiába hajló soványság kell nekik. Lóf*szt.
2020. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
40%

"Egyrészt nagyon sok pasinak titkos vágya egyszer egy ilyen nővel szexelni"


Lóf-szt :D

Talán a pasik 5%-a gerjed az ilyen hájg-eci dagadt úthengerekre, meg még talán 1-2%, aki annyira nem, de megalkuszik vele :D

Értem én, hogy ez az 5% szám szerint még mindig sok, de alapvetően undorítónak tarták a férfiak az ilyen nőket.

2020. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%

Jó a személyisége

Gazdag

Szerencsés

Stb...

2020. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
50%
Ez má' kegyetlen, more. Tényleg, mint egy zsák krumpli.
2020. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
24%
A pasi is szép :DDD
2020. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%
Én is ilyen kövér vagyok. Fax nélkül még sose voltam..
2020. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!